Wiem ze ten temat juz wielokrotnie byl poruszany na forum....ale, nikt jeszcze z przezemnie przeczytanych postow nie mial tak zle. Tak wiec mi centralny nie działa WOGÓLE. Dziwnym znakiem jaki daje jest to ze przy otwarciu drzwi nawet lampka sie nie zapala. Słyszalem ze mogl sie 'zawiesic', ale jak zrobic zeby wszystko wrocilo do normy.
Też tak mam i wydaje mi sie ze to wina jakiegos czujnika predkości, poprostu woda sie gdzies dostaje i przestaje on dzialac. zdaza mi sie to tylko jak jest mokro na ulicach
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.