Witam W mojej bmw e36 1.8i odcina obroty powyżej 5000 obrotów. Gdy jej przycisne do 3500-4000 i zmienie bieg na wyższy auto zaczyna dławić jak by sie zalewała po chwili przepali to i jedzie normalnie. Natomiast powyżej 5000 odcina ją całkiem i zdycha chodzi na 3 cylindry. Wymieniłem kable, świece wszystkie filtry i dalej nic nie pomogło dalej ten sam efekt. Może ktoś wie co może być przyczyną??????? _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss