Skocz do zawartości

sterosta

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sterosta

  1. sterosta odpowiedział(a) na LukaszRybak_85 temat w E46
    ja polecam od siebie klocki zimmermana. Cena przyzwoita brałem po 90zł przód i po 100zł tył od stones'a nic nie piszczą hamują elegancko do normalnych zastosowań jak najbardziej polecam.
  2. Sęk w tym, że na tafli lusterka nie mam żadnej kropki. Widziałem na allegro jak wygląda taki sensor na tafli lustra i nie sposób go nie zauważyć. U mnie czegoś takiego nie ma. Stad moje zdziwienie, że mam tylko jeden sensor. Może poprzedni właściciel coś zmajstrował z lusterkiem i wymienił samą część szklaną a obudowa została i dlatego niedziała...
  3. Szanowni Koledzy. Mam pytanie dotyczące lusterka wstecznego. Auto 318d fl touring. Do tej pory myslałem że mam lusterko wsteczne fotochromatyczne ale testy nie wykazały aby lusterko się ściemniało. Świecąc latarką na lusterko od wewnątrz nie ma różnicy. Jak mu sie dobrze przyjrzeć, to posiada jakąś diodę w obudowie lusterka od strony szyby - tj. "patrzy na drogę" jednak od strony wnętrza na szkle żadnej diody ani czujnika nie ma - gładkie lustereczko. Pytanie co to może oznaczać? Co ma zdziałać jedna dioda "patrząca" na drogę i jakie jest jej zadanie? Lusterko mam takie jak na zdjęciu z nosem klauna (alarm) http://img841.imageshack.us/img841/5495/lusteko.jpg Druga sprawa to jakiś sensor przy module włączania świateł. Co to jest i czemu służy? Mam moduł dokładnie taki jak na zdjęciu http://img696.imageshack.us/img696/2990/swiatlak.jpg Wiem że pytanie może okaże sie banalne ale ciągle poznaje mój nowy nabytek i kilka rzeczy nie daje mi spokoju... :wink: Pozdrawiam
  4. poduszki silnika też nie :) działa na wibracje na biegu jałowym wewnątrz i na karoserii ale na Twoją przypadłość niestety nie, więc masz mniej do potencjalnej wymiany.
  5. sterosta odpowiedział(a) na Uniek temat w E46
    mi dokładnie tak samo - pompa podprogowa. Wyczytałem że komuś pomogło przy odpalaniu potupać w podłogę pod nogami kierowcy albo rozbujać troche auto i czasem pompa zaskoczy jeszcze zeby doturlać sie do warsztatu. inaczej linka lub laweta PS. Doczytałem dokładniej...U mnie kręcił bardzo ładnie, zdrowo ale jakby paliwa nie dostawał. I to była pompa liniowa (progowa) u Ciebie silnik nie kręci wiec trzeba by jeszcze rozważyć rozrusznik lub coś z prądem..
  6. Witam Szanownych Kolegów i Koleżanki. Po krótce o sobie - reprezetuje północ a dokładniej Gdańsk, jak wszystko dobrze pójdzie to jutro dołącze do Waszego grona:) A do mojego stada dołączy e46 318d fl :)
  7. WItam Szanownych Kolegów:) Poproszę jeśli łaska, o rozkodowanie tego: WBAEL71010PK85154 Z góry serdecznie dziękuje!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.