-
Polerowanie lakieru
jezeli doszło do bazy to polerka nic nie da, najlepsze rozwiązanie polakierować tylko do listwy sam dół. zrobią ci to za nie duże pieniądze
-
Prośba do użytkowników czarnych E38
po świętach zobacze co sie da załatwić ,mam znajomego w ASO ,napiszę ci jak wygląda sprawia.
-
Prośba do użytkowników czarnych E38
jak chcesz mam e32 i w niej tabliczka jest tylko nie wiem czy da sie ja wymontowac bez uszkodzen a autko stoi 50 km ode mnie i nie pamiętam ale jak chcesz moge po swietach zobaczyc
-
navi alpine
mam zestaw navi alpine czytnik płyt N055VP wstawiany w niemczech w E38 pytanko:czy do takiego zestawu musi być płyta alpine bo z tego co sie orientuje to alpine nie wypuścila mapy na polske czy moge włozyc bez roznicy jaka płytke zeby odbierało
-
kicha prycha szarpie strzela i nie jedzie
u mnie padl przeplywomierz i na gazie chodzi bez problemu podobnie bylo co u ciebie az w koncu nie mialem wolnych obrotow i mi gasl odlaczylem kostke od przeplywomierza i znowu wszystko ok podnies maske odkrec kostke piec sekund pracy i sie okaze czy to jest to a i bedziesz spal spokojnie
-
Jak sprawdzić czujniki PDC ? układ przez chwilę działał !!!!
a czy ma znaczenie ktory jest gdzie bo ktos mi tam mowil ze moga byc pozamieniane miejscami i wtedy tez tak bedzie
-
problem z kluczykiem
mam pytanko czy da się zaprogramować kluczyk bez wizyty w serwisie bo przestał mi działać jak padła bateria chyba temu na kompie wyswietlalo mi to dluzszy czas po wymianie dalej nic
-
kicha prycha szarpie strzela i nie jedzie
moim skromnym zdaniem wygląda to na pompe paliwa kolega miał identyczne objawy i pompa rozwiazała problem i jak kolega wyzej zobacz jak jest po odłączenju przepływomierza
- gdzie kupić szybę
-
Jak sprawdzić czujniki PDC ? układ przez chwilę działał !!!!
ciągnąc ten temat mam też problem z PDC po wypadku wyjechałem od lakiernika i lipa nie działa jak wrzucam steczny to raz piszczy przez trzy sekundy i cichnie a czasami w ogóle się nie wlacza a kontrolka w środku cały czas mruga były wymieniane zderzaki. macie jakieś pomysły?
-
gdzie kupić szybę
mam taką szybkę podwojną jak bedziesz zainteresowany to napisz odezwe się