Treść opublikowana przez czarne
-
Małopolskie
Ekspresowa i skuteczna naprawa maty w fotelu pasażera! PS. nie wiedziałem, że takie małe cóś jak czujnik nacisku potrafi narobić tyle kłopotu... Motomagic Kraków ul. Klimeckiego http://www.motomagic.pl
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Jak dla mnie LL to też max co 15-20 kkm trzeba wymieniać. Profilaktycznie :) Znalazłem jeszcze jedno miejsce z dobrymi cenami LM: http://allegro.pl/promocja-liqui-moly-top-tec-4100-5w40-5l-warszawa-i1665592453.html Koleś ma 1200 pozytywów i zero negatywów. Na innych forach go polecają.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Bałbym się brać olej na Allegro od niesprawdzonego sprzedawcy. Są sklepy z dobrymi cenami, np LM kupisz dobrze tutaj: http://www.oliwiarka.pl
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Wiem, wiem. To był tylko głupi żart - fuchs jest bardzo OK.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Można tak to ująć. Na pewno 5W30 ma wyższą temperaturę krzepnięcia a więc 0W30 jest teoretycznie lepszy na zimę. W praktyce mowa o raczej ekstremalnych warunkach, które w PL praktycznie się nie zdarzają. Jak napisałem powyżej wybrałbym Liqui Moly Diesel Synthoil 5W-40 bo ma szerszy zakres temperatur. Choć szczerze powiedziawszy w prakytyce róznice żadne. POza tym, że FUCHS ma opinie producenta dobrych olejów do maszyn rolniczych ale nie do samochodów, choć ma swoich fanów i na tym polu :)
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Przecież to bez znaczenia :) LM robi oleje dla VW: http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum,pm533056_Volkswagen-i-Liqui-Moly-wspolpraca.aspx#533056 a przecież nie każdy właściciel vw jeździ na LM :)
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
poczytaj tutaj: http://www.liquimoly.pl/aktualnosci/wydarzenia/99-chemiczna-generalka Nie wiem dlaczego przywiązałeś się do Castrola ale gdybyś chciał zmienić to na tej samej stronie masz automat do wybierania oleju: http://liquimoly.pl/serwis/katalog-wymiany-oleju ceny jednak sprawdziłbym w oliwiarce.pl (link w moim poście powyżej).
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Liqui Moly ma najlepsze dodatki. Słusznie zrobiłeś ;) Przed wymianą polecam płukankę Engine Flush, to nieprawda, że rozszczelnia silnik - robiłem już kilka razy w różnych autach i zawsze poprawia pracę silnika.
-
320d - nieładnie pachnące spaliny
Zgadza się. Ja tak właśnie miałem i czyszczenie pomogło.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Ja wybrałbym ten fulsyntetyk od Liqui Moly. Tu jest po 175 zł /5l http://oliwiarka.pl/wszystkie-produkty/27-liqui-moly-olej-silnikowy-diesel-synthoil-5w-40-5l.html Jeśli na Allegro to u tego kolesia: http://allegro.pl/show_user.php?search=adamke72 Sprawdzone - polecam :)