no latwo nie jest... chodzi o to ze poczatkowa chcialem tylko wymienic klamke co tez nie bylo latwe. zapomnialem tez dodac ze to jest cabrio. szyba dzialala wczesniej bez problemu. pozniej podnosila sie troche za nisko i odlczylem dolna zlaczke kabli zeby sprawdzic styki a po ponownym podlaczeniu wogole nie chciala isc w gore. w dol poszla a w gore juz nie wraca tylko klika. nie slychac zeby silniczek chodzil tylko klika a potem nic...
regulacja nic nie dala. problem polega na tym ze silniczek klika i stara sie uniesc szybe ale nie idzie. szyba jest teraz calkiem zamknieta. do tego silniczek sie grzeje.
posiadam model e36. problem polega na tym ze poczatkowa szyba podnosila sie tylko do pewnego momentu. chcac sprawdzic podlaczenie odlaczylem na chwile silniczek. NIestety po ponownym podlaczeniu szyba zjechala na dol ale juz na gore nie chce wrocic. Slychac klikniecie i podnosi sie jedynie o centymetr.
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.