Skocz do zawartości

BMWPoweredbyASA

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BMWPoweredbyASA

  1. Gdyby było w lepsszym stanie pewnie byś je zakupił i wciskał później komuś kit przy odsprzedaży, że bezwypadek;) :mrgreen: :duh: :nienie:
  2. Przecież jakby nawet miała te 260tys.km to normalny przebieg. Ludzie są nienormalni :mad2:
  3. Sam kiedyś miałem 130i i ze sprzedażą jej była masakra także niema się co dziwić, że tanieje w oczach.
  4. Gdzie Ty tą maske z polifta widzisz i na jakim radiu Ci pokazuje 16 stopni?? Doedukuj się kolego, bo troszkę bajki opowiadasz.
  5. Panowie radek79 mówi tak jak jest w przypadku umowy kupna, ale jeżeli dostanie fakture zakupu z firmy w Szwajcari to wtedy auta wyprodukowane na terytorium Europy są zwolnione z cła i zostaje tylko vat.
  6. Ta piękna sztuka wisi na alledrogo już około roku. Niemam pojęcia o co chodzi, w tej cenie powinna się sprzedać w dwie godziny
  7. Progi zewnętrzne nie od niej albo z m3 albo z sedana. Kierat szyty, ale to ślepy zauważy;)
  8. Jak miałem obojętnie jaki model na start/stop to były zawsze te 2 pierwsze i 1 plastikowy. :mad2:
  9. A o co chodzi z kluczykami?? Jeden na start/stop a drugi i trzeci na zwykłą stacyjkę. Pzdr
  10. Na moje oko przód był reanimowany, szczególnie pas przedni, przy śrubach mocujących chłodnice są załamania, a być ich nie powinno.
  11. Felgi 18'' chinole, a nie oryginał bmw tak jak to podaje sprzedawca :mrgreen:
  12. Podane niby, że 118d, a poniżej niby 2.0d i 177km?? Czyli wkońcu 118 czy 120?
  13. Nie zapominaj, że w Polsce są tylko bezwypadkowe :cool2: ewentualnie po szkodzie parkingowej. :mad2:
  14. Ciekawe czy Ty pokazałbyś te zdjęcia przyszłemu właścicielowi :D
  15. Chciałeś sam zarobić, a ktoś Cie uprzedził. Skończ tą żenadę i nie pajacuj. Tylko szukaj następnej na której przytulisz kilka złociszy. :cool2:
  16. Na tych zdjęciach z ogłoszenia ten samochód wydaje się być czarny;/
  17. Że Wam się chce tak bezsensownie pisać i macie na to czas, podziwiam :mad2:
  18. co to znaczy połówka umowy? Że dajesz umowę w połowie wypełnioną i klient resztę sam sobie wypełnia. Te silniki raczej nie do zabicia, a w razie "w" to goły słupek 1200zl;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.