Mam ten sam problem z el. szybami i szyberdachem z tym że nie działa mi jeszcze podświetlenie wnętrza przy otwartych drzwiach to również ten sam przekaźnik? Próbowałem wymienić moduł komfortu z polecenia na forach ale nie pomogło, POMOCY !!!
Mam ten sam problem z el. szybami i szyberdachem z tym że nie działa mi jeszcze podświetlenie wnętrza przy otwartych drzwiach :( to również ten sam przekaźnik? Próbowałem wymienić moduł komfortu z polecenia na forach ale nie pomogło, POMOCY !!!
Witam, który przekaźnik odpowiada za el. szyby, szyberdach i podświetlenie wnętrza auta? Gdyż bezpieczniki są ok, wykluczam moduł komfortu-nie pomogło po jego wymianie. POMOCY
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.