Wszystko ok i świetnie ... Pewnie nawet uda mi sie poszukac kogos z miernikiem i dam rade mu wytłumaczyc o co chodz :mrgreen: Narazie bumka pali normalnie ( znaczy centarlki ani alarmu nie mam dlatego ze wyciagnalem bezpiecznik ) wiec nia śmigam :? To co opisałes pewnie bym musial zrobic gdy znowu odmowi posłuszenstwa ? A alarma chyba jest od poczatku autka ... bynajmniej pilot jest orginalny ...