Treść opublikowana przez -siwy-
-
M47 320d - co sadzicie?
150 konne diesle szly pozniej tzn. sa mlodsze a co za tym idzie i drozsze :cry: - nie da rady - za drogo :cry2: .
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
No, takie przedstawienie "sprawy" - to mi sie podoba! Tylko niezbyt rozumiem co oni tam pisza :mrgreen:
-
M47 320d - co sadzicie?
Wielkie dzieki :modlitwa: !!! Wlasnie o wypowiedzi tego typu (mniej wiecej) mi chodzi :mrgreen:.
-
M47 320d - co sadzicie?
No dobra :roll: , ale dlaczego?
-
M47 320d - co sadzicie?
Co sadzicie o silniku 2.0 d o mocy 136 KM :roll: ? Przymierzam sie do kupna BMW z tym silnikiem i jestem ciekawy waszych opinii na temat tej jednostki napedowej. Najbardziej interesujace mnie zagadnienia to spalanie i usterkowosc. Wiem, wiem - :search: ... ale moze jakies swiezsze informacje :?:
-
opinia o Nas
No, te wspaniale FZHOTY slonca :mrgreen:.
-
BMW vs OPEL...co wybrac?!?!?!?
A ja nie za bardzo... ... a z tym sie zgodze.
-
BMW vs OPEL...co wybrac?!?!?!?
ja wręcz marzę o takim wyniku... :obloki: Ja tez :roll: . Ojciec mial 5 lat temu taka. '94, I wlasciciel w Niemczech, sprowadzona przez ojca, jak z salonu, tylko 40 tkm!!!, super, super, super zadbana... ...ale co z tego - ten samochod z tym silnikiem wcale "nie jechal" :duh: !!! A na dodatek 10l/100 km w trasie przy max. 120 km/h. Katastrofa :mad2: !!! Czyli...albo one tak maja, albo cos bylo nie tak, ale zanim ojciec sie do tego zabral to ja w Gdansku zwineli :evil: !
-
bmw 320 diesel
A jakie ciekawe oferty sa w "stolicy" :norty: (odnosnie diesli)?
-
Czy ktoś jeździł E90 320i?
Musza :D . Laski nie robia. Nasz Klient, nasz Pan. Tym bym sie nie przejmowal. Najgorsze jest to :( , ze teraz "dwulitrowka" ma cztery cylindry :mad2: :cry2: .
-
Jakie E46? M3 czy 330?
Wlasnie, wlasnie, wlasnie,,, :modlitwa: M3 :modlitwa: , :modlitwa: M3 :modlitwa: , :modlitwa: M3 :modlitwa: !!!
-
Jakie E46? M3 czy 330?
Przeciez to oczywiste!!! M3!!! Jesli masz wystarczajaco funduszy na zakup i pozniejsze utrzymanie, a masz, bo w przeciwnym razie nie chcialbys kupic M3 ew. 330Ci (glupie uzasadnienie, ale jednak...), to nad czym tu sie zastanawiac - tylko M3 :twisted: :cool2: :norty:. W takim "przemieszczaczu" zycia nabiera innego sensu - tylko jechac, jechac, jechac, jechac... i jeszcze raz jechac, jechac, jechac, jechac... przed siebie :norty:
-
BMW, ktore chce kupic - zdjecia
Chlopie, zlituj sie!!! Samochod, ktory chcesz kupic :roll: , w dodatku BMW :evil: , nazywasz szrotem? Litosci :duh: :nienie: :evil: :oops: :mad2: !!!
-
bmw 320 diesel
Masz racje. Podatek roczny (ktorego u nas w Polsce juz nie ma) dla 320d wynosi 308,80 €, a dla np. 320i tylko 135 €. Ja szukalem dlatego (i szukam nadal) diesla, bo niestety "przejezdzam" w roku okolo 30 tkm. Chociaz, w ostatecznosci, "pomruk" :norty: szesciocylindrowej benzyny wynagradzalby te wydane pieniadze na paliwo.
-
bmw 320 diesel
Pytanie tylko jaki procent samochodow , ktore sa wystawione w internecie ma faktycznie taki przebieg :wink: Szukalem na niemieckich stronach. Czy to byly prawdziwe przebiegi :roll: ? Nie wiem, mozna tylko przyjac taka teorie, ze proporcjonalnie, "kreca" jeszcze na razie przebiegi czesciej u nas :liar: niz w Niemczech.
-
bmw 320 diesel
Ja juz szukam 320d od pol roku - tylko w internecie... ...do 150 tkm, touring, z klimatroniciem... ... i moge powiedziec tyle - sensowne oferty zaczynaja sie powyzej 8000 € :( :cry2: ( naturalnie powypadkowe) . Ale, ale, ale :think: ... widzac po ogloszeniach - te silniki maja jakis problem z pompa wtryskowa. Zdarzaja sie, nie czesto, ale zdarzaja sie takie ogloszenia, gdzie pisza, ze pompa wtryskowa jest popsuta (a ja szukam zawsze z przebiegiem do 150 tkm - co jest powyzej 150 tkm, nie obserwowalem). Ale trzeba szukac :cool2: i sie nie poddawac :nienie: !!! Te silniki "szybko" jezdza i "nic" nie pala!!!
-
Co wybrać E36 czy E46-pomóżcie?
Albo moze cos takiego...
-
Wrażenia z jazdy E65
A Top-Gear tez lubie ogladac... :wink:
-
Wrażenia z jazdy E65
Panowie!!! Regulamin I. Zasady ogólne ... 5.To jest forum BMW – skupmy się na tej marce. :mrgreen:
-
Jaka jest najlepsza jednostka napędowa w BMW?? wasze opinie
Mam, znalazlem: E87 - 265 KM E46 - cabrio i coupe 231 KM (aktualnie) E90 - sedan i touring 258 KM E60 - 258 KM E63 - 258 KM E65 - 258 KM E85 - 265 KM E83 - 231 KM E53 - 231 KM :8)
-
Jaka jest najlepsza jednostka napędowa w BMW?? wasze opinie
231 KM? Czy 258 KM? Czy obydwa?
-
E36 prosba o sprawdzenie
Juz ktos pytal jakis czas temu o to samo coupe... ...bylo na forum, ale nie moge tego znalezc!!! Bylo niedawno :roll:
-
E 30 kombi touring co sadzicie ??
E 30 niczego sobie :D ... ... ale biorac pod uwage obecny kurs euro :evil: , wyposazenie :wink: , wielkosc, rocznik, itd., itp. ... ... to te E34 to jest o wiele lepsza oferta :8) :8) :8) !!!
-
E39 535iA i E39 540iA - zna ktoś?
No, mozna i tak... :wink:
-
E39 535iA i E39 540iA - zna ktoś?
Wlasciwie... http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?sr_qual=GN&top=2&bereich=pkw&id=11111111201170663