Skocz do zawartości

bmwmotor525

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bmwmotor525

  1. własnie płyn w chłodnicy jest wedłóg wskazówki w samochodzie temperatura jest okej tylko własnie grzeje się olej w komorze silnika. jak włączyłem na postiju nawiewy i po chwili je wyłączyłem to był taki dzwięk jak by coś strzeliło. a teraz grzeje się olej w komorze. wszystki płyny są tak jak powinny być samochód normalnie zapala tylko grzeje się olej.
  2. Proszę o pomoc mam taki problem wracałem dziś z Torunia do domu i przytrafił mi się mały wypadek a mianowicie jechałem sobie moim bmw 5 525. 2,5litra benzyna plus gaz. ale do rzeczy zaczęła mi wzrastać temperatura i po chwili zaczął mi się grzać silnik. potem dolałem płyny do chłodnicy ponieważ było mało poczekałem aż silnik troszkę ochłonie i ruszyłem jechałem około 8 kilometrów prędkością 80km w pewnym momencie zauważyłem dym spod maski co się później okazało zaczął mi się grzać olej w komorze silnika i nie wiem co się stało ze tak się robi proszę o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.