Proszę o pomoc mam taki problem wracałem dziś z Torunia do domu i przytrafił mi się mały wypadek a mianowicie jechałem sobie moim bmw 5 525. 2,5litra benzyna plus gaz. ale do rzeczy zaczęła mi wzrastać temperatura i po chwili zaczął mi się grzać silnik. potem dolałem płyny do chłodnicy ponieważ było mało poczekałem aż silnik troszkę ochłonie i ruszyłem jechałem około 8 kilometrów prędkością 80km w pewnym momencie zauważyłem dym spod maski co się później okazało zaczął mi się grzać olej w komorze silnika i nie wiem co się stało ze tak się robi proszę o pomoc