Trochę mi się to nie zgadza co piszesz, bo na allegro wszyscy oferują odblokowanie przez kompa. Tv mam 16:9 mk3 po 2000.09 Byłem dziś w firmie zajmującej się interfejsami i mówili, że INPA uruchomi webasto i tv- do tego program Navcoder. Wiem, że DIS i NSC odblokuje webasto, chodziło mi o 2 w jednym- TV i Webasto jednym fejsem, więc don't be med :shock:
Witam, to mój 1 post, nie bardzo jestem w temacie, sory za głupie pytania. Jaki interfejs i program jest potrzebny do odblokowania webasto? Mam thermo top Z/C. Czy tym samym interfejsem odblokuję tv? http://allegro.pl/interfejs-bmw-scanner-pa-soft-1-3-6-i1362970150.html taki będzie ok?
269 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.