Treść opublikowana przez adek050
-
Problemy z F01
Orientuje się ktos moze czy moge sie polaczyc z f01 (w opcji mam internet ) przez wifi , albo podlaczyc telefon z internetem , i korzystac przez samochod ? Ogolnie BMW troszke sie wyglupilo z tym internetem , w f01 mozna dokupic taka opcje , a nie mozna z niej kozystac w naszym kraju. Gdyby ktos byl zainteresowany wymianą koncowek wydechu na takie jak sa w 740d i benzyniakach , w serwisie BMW kosztuje to okolo 4 tysiecy. ( po jednej stronie atrapa)
-
Problemy z F01
Wiesz co w sumie masz racje , te chromowane koncowki wporzadku wygladaja , ale te podwojne dyfuzorki naprawde dodaja temu autu uroku. CO do zmiany calego wydechu to dopiero bylo by kosztowne , a mi zalezy bardziej na estetyce ( bo napewno nie na pokazaniu ,ze mam 5litrowa benzynowke ,gdy w rzeczywistosci siedzi 3litrowy diesel) poprostu taka wizualizacja mi sie bardziej podoba :) a te koncoweczki nie sa takie same , bo mialem do kupienia taka f01 troszke obita i miedzy innymi nie miala zderzaka tylnego , wygladalo to tak : http://img17.imageshack.us/img17/5200/dsc06452q.jpg A jak widzimy w 730 jest ta koncoweczka podwojna. No nic dzieki za opinie .
-
Problemy z F01
Bardzo mi zalezy ,zeby tak nie wygladalo :norty: Powiem Ci ,ze mam o tyle gorzej , że mieszkam w mazowieckim ,a w moim miescie tablice zaczynaja sie od tych magicznych liter "WSI" , nic przyjemnego :norty:
-
Problemy z F01
A ja mam takie pytanie troszke z innej paczki ,ale nie chce zakladac nowego tematu. Czy probowal ktos moze przerobic tylny zderzak ? w 730d wyglada to tak http://img171.imageshack.us/img171/4404/pytan.jpg zas w modelach z wiekszym silnikiem znacznie lapiej http://img841.imageshack.us/img841/3760/pyt2xa.jpg Chodzi mi tu o wstawienie takiej blendy http://img340.imageshack.us/img340/7708/taaaaq.jpg od modeli z wiekszym silnikiem ,zeby nie wymieniac calego zderzaka , kwestia tutaj sa te dwie aluminiowe koncowki w stylu LSów , wie moze ktos czy problemem bedzie dostanie takich koncowek lub ogolnie czy w tym wypadku nie trzeba delikatnie przerabiac ukladu wydechowego , bo z tego co kojaze w 730d wydech zakonczony jest podwojnymi rurkami , a przykladowo w 740d po dwoch stronach pojdyncze rurki , i czy te podwojne zmieszcza sie w tej aluminiowej koncowce.
-
520d F10 - jazda testowa
Znaczy ,że użytkownik ' pietiagoras jest barziej oczytany od was dwóch ? Jakoś problemu ze zrozumieniem pytania nie miał ;) A obecne warunki- chodzi mi o snieg , lod , nigdy nie mialem do czynienia z napedem na tył polaczonym z automatem , wiec przed zakupem f10tki chcialem sie dowiedziec , czy nie ma wiekszych problemow z jazda, mam na mysli wyjezdzanie z garazow, czy mocniej zasniezonych parkingów.
-
520d F10 - jazda testowa
Współczuje twojej kobiecie ,że musi słuchać takich dennych żartów
-
520d F10 - jazda testowa
Witam. Jeździł może ktoś 520d w obecnych warunkach? Interesuje mnie jak sie sprawuje w ciezkich warunkach obecnie panujących.