Witam, mi we Wrocławiu spalanie w 320d (automat, 163km) nie spada poniżej 14 L (wg. BC jest 15,1). Jazda tylko po mieście, głównie korki, często krótkie odcinki. Zastanawiam się czy to jest normalne, zwłaszcza czytając o liczbach takich jak 8 czy 9... Poprzednio jeździłem E46 320d w manualu, po chipie (176km) i przy bardzo dynamicznej jeździe w mieście spalanie nigdy nie przekraczało 11 L. Przed chipem spalanie było na poziomie 10 L.