byłem u mechanika dzisiaj. mam na dwóch cylindrach słabszą kompresje . czy to pierścienie czy uszczelka pod głowicą a możę zawory wypalone...i pewnietak mi strzela ???
bmw e36 318is .. zapalam ją jest na tysiącu obrotów i sie podnosi do prawie 2 tys samo na lpg co może być przyczyną. Ostatnio strzeliła mi na gazie aż gume mi rozwaliło . a mam zwykły gaz z śilniczkiem na przewodzie . :cry:
A może powiedział byś mi jak powinna być podłonczona instalacja gazowa . tzn ja mam instalacje gazową LOVATO z tym śilniczkiem co dawkuje gaz.I ten przewód ja mam w filtrze powietrza .Mi się wydaje ze powinien być mikser koło przepustnicy zaraz .czy można to zmienić i czy niewpłynie to na intensywne strzały?
Witam zakpiłem sobie bmw e36 318is . Tylko mam jeden problem na gazie jak i na benzynie na wolnych obrotach kiepsko chodzi .Ale jak się wkręci na obroty to ładnie pracuje tylko coś z tymi wolnymi obrotami.Co może być usterką..
15 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.