a podpowiedz jaki masz tam dokładnie silnik. bo 2,5 były w tds albo z układem CR. jeślin tds, to sprawdź świece, czy przewodzie paliwowym do pompy nie widać powietrza, i czy zapłon jest dobrze ustawiony... a jeśli to jest układ cr, to także świece, a pozostałe rzeczy to chyba ciężko będzie samemu sprawdzić, a mianowicie układ wysokiego ciśnienia.
tak jest i w moim i we wszystkich autach... to znaczy komfort. opiszmy to raz jeszcze: wycieraczki w stanie ciągłym, po zatrzymaniu auta wchodzą w tryb czasowy. oszczędność energii i brak potrzeby dla postoju używania ciągłego trybu. a ciekawostka druga w wycieraczkach tej serii bmw?? włączając tryb czasowy, pracuje z przerwą ok 5 sek. a spróbuj zrobić tak. kliknij tryb czasowy szybko wracając do pozycji wyłączonych i znowu kliknij w ciągu sekundy tryb czasowy ale już nie wyłączając go: wtedy uzyskujemy tryb czasowy ale z przerwą ok 1-2 sek. to żadna awaria, to udogodnienie... o, nie doczytałem że nie ruszają po ruszeniu autem. jeśli modół komfortu nie widział prędkości auta to raczej by ich nie zwalniał dla postoju. może jakiś komputer pogada z komfortem...
kolego. w tych autach stosowane są pompy wody z łopatkami plastykowymi. często się sypią. wyjmij pompe i sprawdź jej wirnik. jeśli jest popękany to znalazłeś problem, ale i za razem masz problem, bo jeśli nie ma ich blisko pompy to poszły w układ i albo coś zatkają albo będą krążyć po układzie i rozwalą ci nową pompkę...
13 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.