Skocz do zawartości

stiviwonder

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stiviwonder

  1. Dzięki kolego za uświadomienie, daje sobie jednak spokój z FLA. Pozdrawiam.
  2. Pozwoliłem sobie odświeżyć temat bo bardzo mnie to zaciekawiło i postanowiłem dołożyć u siebie asystenta. Z racji że mam małe pojęcie o grzebaniu w kabelkach to postanowiłem znaleźć kogoś kto mi to zrobi i tu było moje zdziwienie bo gość powiedział mi i tu cytuję: "Pana auto nie posiada czujnika zmierzchu ani reflektorów xenonowych. Te elementy są wymagane do poprawnej pracy asystenta świateł drogowych". Koledzy czy tak faktycznie jest? Miało być tak prosto a widzę że nic z tego nie będzie. Dodam że lusterko mam najbiedniejsze bo bez niczego, czujnika zmierzchu też nie mam no i wspomnianych xenonów.
  3. No raczej nie bardzo jest to czujnik nasłonecznienia bo ja ten "kwadracik" posiadam a lusterko mam bez fotochromu. Już też kiedyś na tym forum zadałem takie pytanie ale co odpowiedź to inna wersja, a sam bym chętnie się dowiedział.
  4. Jak kolega wyżej. Miałem drgania w tym samym przedziale prędkości i świeżo wymienione koła, okazało się że jedno było źle wyważone.
  5. stiviwonder odpowiedział(a) na insane temat w E90, E91, E92, E93
    Dzięki koledzy za wyczerpujące podpowiedzi. Teraz mam już jasność co do wyboru. Pozdrawiam
  6. Witam. Koledzy oświećcie mnie bo za nic nie mogę dojść od czego jest ten czujnik w lusterku wstecznym z drugiej strony (od strony przedniej szyby). Jest on schowany w taki otwór kwadratowy, a może to nie żaden czujnik tylko coś innego? Z góry dzięki za odpowiedź bo już przez to spać nie mogę.
  7. stiviwonder odpowiedział(a) na insane temat w E90, E91, E92, E93
    Pozwólcie koledzy, że odświeżę trochę temat. Od dłuższego czasu próbuję dojść do tego jakie dystanse na tył założyć. Mam z tyłu 205/55/16 i nie wiem jaki rozmiar dystansów będzie najlepiej wyglądał, 20 czy 25mm? Może ktoś z was montował któreś przy takich standardowych kołach i wie jak to wygląda bo obecnie to mam wrażenie, że w dużym fiacie lepiej to wyglądało.
  8. Witam, podepnę się do tematu i mam pytanie do kolegi prmax: czy kolega robi takie rzeczy na codzień czy tylko było to jednorazowo bo chciałbym doposażyć się w podgrzewane fotele a nie mam zupełnie pojęcia jak się zabrać do tego i wolałbym oddać to w ręce kogoś kto już to robił.
  9. Nie mam żadnego, dlatego nie wiedziałem, ale też myślę że z używkami będzie taniej tylko znajdę jeszcze kogoś kto mi to zrobi. Dzięki kolego za szybką odpowiedź. :cool2: Pozdro
  10. Witam. Pogrzebałem dość sporo ale nie znalazłem podobnego tematu tak więc do rzeczy. Niebawem czeka mnie wymiana przedniej szyby i tak się zastanawiam czy jest możliwość dołożenia do mojego auta sensora deszczu, bo niestety nie mam tej opcji? Nie wchodzę w temat czy warto bo jest sporo na ten temat ale czy to są w miarę rozsądne koszty i co trzeba dokupić? Czy ten dodatek nie jest przypadkiem jakoś połączony z sensorem zmierzchu? Będę wdzięczny za podpowiedź.
  11. Dzięki kolego ra1406 za wskazówki. Myślę, że faktycznie pan Adam z Raszyna będzie tutaj dobrym rozwiązaniem. :cool2: Sam sobie z tym nie poradzę.
  12. Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu tylko odświeżę kolegi prośbę. Czyżby nikt nie dokładał podgrzewania do skórzanych foteli?? Koledzy jak macie jakieś rady i czy wogóle da się to zrobić przy rozsądnych kosztach to proszę o jakieś rady. A może wiecie kto to robi w Wawie?
  13. Proszę o rozkodowanie VIN: WBAVC31090VG20698
  14. stiviwonder odpowiedział(a) na radziomlawa temat w E46
    Już przerobiłem koledzy wymianę czujnika w poliftowym zderzaku. Zajmuje to około 10 min i nie trzeba zdejmować zderzaka. Wystarczy zciągnąć listwę ozdobną ze zderzaka, wcisnąć zatrzaski na czujniku od zewnątrz zderzaka i wepchnąć czujnik do środka. Dzięki za porady :cool2:
  15. stiviwonder odpowiedział(a) na radziomlawa temat w E46
    Dzięki kolego jeszcze dzisiaj się za to zabiorę. :cool2:
  16. Niestety mam zwykłego sedana i te czujniki siedzą w zderzaku, może ktoś wie jak je się wyciąga??
  17. Pozwólcie koledzy że się podepnę do tematu bo mam podobny problem ale nie wiem za diabła jak wyciągnąć taki czujnik, a mam E46 po lifcie. Jak ktoś już to robił to dajcie jakieś wskazówki bo mam już kilka nieudanych podejść.
  18. stiviwonder odpowiedział(a) na radziomlawa temat w E46
    Koledzy może wy mi pomożecie, nie wiem jak wymontować właśnie taki czujnik PDC?? Próbowałem od wewnątrz ale nie chcę urwać. Dodam że mam E 46 po lifcie. Z góry dzięki.
  19. Koledzy podepnę się do tematu bo nie chciałbym zakładać nowego. Przejrzałem chyba wszystko i nie dowiedziałem się w końcu jak krok po kroku wyjąć czujnik PDC w tylnym zderzaku w E 46 po lifcie?? Próbowałem z jednej i z drugiej i nic.. Może ktoś z kolegów już to robił i może mi wytłumaczyć jak chłop chłopu jak to zrobić. będę wdzięczny bo na ASO mnie nie stać. :cry2:
  20. Kolego zielo chodzi mi o zaczep w drzwiach, w który wchodzi trzpień listwy bocznej. On jest plastikowy z jakąś blaszką. Nie wiem jak inaczej go opisać ale wszyscy na forum mówią żeby na nie uważać i wyciągać listwy w słoneczne dni bo pękają. To są mocowania listew bocznych do drzwi.
  21. Witam koledzy. Mam takie zapytanie apropos listew. Co byście poradzili jak przy demontażu jednej z nich jednak ułamał się jeden z zaczepów :mad2: . Chodzi mi o ten plastikowy, znajdujący się w tapicerce. Dodam, że nie da się go skleić bo się rozsypał w drobny mak. Poradźcie jak zamontować taką listwę na swoim miejscu, czy pozostał mi tylko klej lub silikon?
  22. Witam, jak większość tak i ja potrzebuję kod do BMW business CD (AL 460320297003) - Z góry dziękuję.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.