Witam! Od niedawna mam problem ze swoim bmw. Otóż czasami, w czasie jazdy, silnik pracuje nierówno, tzn jakby przygasał. Wkreca sie na obroty i w pewnym momencie jest szarpnięcie po czym dalej wchodzi na obroty. Dodam iż zdarza się to na różnych obortach i na różnych biegach. Może ktoś pomóc mi zlokalizować usterkę? Byłbym wdzięczny też za pomoc w jej rozwiązaniu. Z góry dziękuje za odpowiedzi!:) P.S. Dodam jeszcze, że na biegu jałowym silnik chodzi równo i bez zarzutów.