U mechanika na komputerze pokazuje w usterkach ze jest zwarcie na zaworze zbiornika(nie wiem jakiego) AC i DC. Ani mechanik ani nikt inny nie wie gdzie sie takowy zawor znajduje. Jezeli ktos wie jaki to zbiornik i jaki to zawor i gdzie on znajduje prosze o pomoc. Z gory dziekuje i pozdrawiam. ____ Tytuł poprawiłem. Zapoznaj się z regulaminem i formatem tytułowania wątków. Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss