Treść opublikowana przez korniq2
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
Czyli tak , odma do wymiany na 100% . Mysle tez nad poduszkami skrzyni bo deko lata mi lewarek i tu pytanie ile ich tam jest 2 sztuki >? zastanawiam sie też nad swiecami żarowymi ale chyba poczekam do zimy .... wtedy zobacze czy pali od strzału jak coś bedzie nie tak to zaczne kombinować .
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
Ta aukcja to tylko przykład , nie oszlalałem żeby kupować uzywane filtry :D a to z aukcji jak dobrze rozumiem to w sumie tylko obudowa ... w czwartek jade na przeglad , dzieki za wskazówki .
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
czy taka odma bedzie pasować ? czy cos tam w srodku powinno jeszcze byc jakis filterek ? http://allegro.pl/bmw-e46-2-0-diesel-150km-odma-silnika-i1219241861.html
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
Ok ,dzieki panowie za zainteresowanie , ostatnio jak sie zrobiło chłodniej zauwazyłem ,że dopuki auto się troche nie nagrzeje jest mułowate tak jakby był za gęsty olej ... jak sie nagrzeje to ma lepszego kopa co to może byc ? a moze tak ma byc ?
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
LEPSZA 136PS Z 99ROKU ? tam to sie dopiero turbo sypie , bez obrazy ale tak jest . Ale nie o tym ,może ktoś wie jak sprawdzic stan swiec żarowych i przewodów ?
-
320d-przebieg 190tys - co już należy wymienic ?
Witam własnie wskoczyło mi 190tysi i tak sie zastanawiam na co powinienem zwrocic uwage przy takim przebiegu , z racji przebiegu co może sie juz kwalifikować do wymiany , lub gruntownego sprawdzenia ...
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
juz po wymianie Fajnie sie jezdzi prawie jak na obnizonym jest dosc twardo , ale strasznie przod stoi wysoko :mrgreen: smiac mi sie chcialo teraz to jak terenowka ale wkoncu moge przelatywac przez progi zwalniajce a nie jak wczesniej hamowanie do zera i jeszcze tarlo , no i parkowanie teraz można dojezdzac do samego kraweznika bez obawy ze odleci zderzak .:) mechanik namówił mnie żebym kupił dodatkowo górne mocowania wiec tak sie stało , po wymianie mowił że jeszcze to wszystko sie ułoży i może przód lekko siąść , jakos delikatniej trzeba jezdzic odrazu po założeniu ? zmieni sie coś jeszcze w charaktersystyce jazdy ? Teraz jeszcze zbieżność i swiatła i luz :) Sprzedam sprężyny obniżające eibach 50/20
-
wgiete drzwi ..autocasco ...?
Tak mieszkam w Warszawie :evil: Tez uwazam ,że najlepiej wziąsć kase jednak obawiam się , że wypłacą mniej bo to zlodzieje .... szkoda juz zgłoszona zobaczymy jak to wycenią .Do tego jak 10% znizki pleci to jeszcze sie opłaca jak 20 % to masakra jakaś , pan który przyjmował zgloszenie nie jest osobą upowaznioną do udzielania takich informacji :duh: trzeba dzwonic na infolinie tam sa podobno upowaznieni zobaczymy jutro bo dzis juz nieczynne .
-
wgiete drzwi ..autocasco ...?
20% :mad2: jakos dużo ... No ok ale załózmy że jestem zdecydowany na naprawe z AC ,jak tą sprawe poprowadzic ?
-
wgiete drzwi ..autocasco ...?
45%
-
wgiete drzwi ..autocasco ...?
Witam dzis ktos mi zrobił wgniot w drzwiach na parkingu , mam wykupione AC W benefii .A jutro jestem umowiony na wymiane amorów wiec krucho z kasą dlatego chialbym to naprawic z ubezpieczenia poniewaz koszt u lakiernika (nie aso) to 800-1000zl :duh: ,zależy gdzie , jeden mi nawet zaproponował wymiane calych drzwi żeby nie szpachlować . chcialbym sie dowiedziec jak to zalatwic żeby było jak najlepiej dla mnie , wziąsć kasę czy naprawiac bezgotówkowo ? najbardziej odpowiadał by mi naprawa w aso ... od czego mam zacząc zgłosic szkode ?czy może najpierw jechac do aso ,to moja taka pierwsza sytaucaja wiec jesli mozna to prosze o dokładna porade ... aha czy ubezpieczyciel ma prawo mi odmówić naprawy w autoryzowanym warsztacie ?
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
Zegnam wygląd http://img690.imageshack.us/img690/8053/20100613290.jpg Witam komfort , mam nadzieje . :8) http://img153.imageshack.us/img153/7695/20100831357.jpg :norty:
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
"TC" twoja tez fajna :D :lol: dobry z ciebie diagnosta pracujesz w branży moto ? ;) może wrzuce swój filmik to mi powiesz co mam do wymiany :)
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
Dzieki :) no to mnie nastawiłes pozytywnie , jak dobrze pojdzie to w następnym tyg bedzie wszystko kupione i założone :norty: jeszcze raz dzieki i pozdrawiam . Ps. Ładna furka ;)
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
joshimura01 , ja mam teraz obnizoną hardcorowo i jest twardo do tego buja i rzuca na koleinach , jesli możesz to powiedz jakie sa twoje odczucia , w zakretach na tych bilsteinach nie odjezdza buda ? jakie wrazenia :P? Ps. masz może foto jak stoi teraz twoja furka ? chce sie przygotowac mentalnie ,pewnie bedzie szok wizualny jak sie podniesie do serii...
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
decyzja zapadla we wtorek moze w srode biore 4szt bilsteina w calym komplecie :P znalazlem na allegro komplet za 950zl ... teraz tylko niewiem czy obnizac cokolwiek czy dac sobie spokoj , boje sie ze pojdzie za nisko , niechce drugi raz przechodzic przez to samo pieklo , a tymbardziej niechce przez najblize 2 , 3 lata grzebac nic przy amorach ... jak wymienie caly komplet amorów i załózmy do tego seryjne sprezyny to przód bedzie stał wyzej tzn . bedzie wieksza szpara z przodu miedzy kolem a nadkolem niz z tylu ?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Znalazłem komplet bilsteinów z odbojami i oslonami na alegrooo sklep sie miesci w wawie na pradze , wiec biorę cena 950zl mysle ze dobra cena .
-
320d zawieszenie
Juz nieważne sytuacja sie rozwiazala ...
-
320d zawieszenie
a co myslicie o takim komplecie ... plus sprezyny -30 przod i seryjne na tył ? http://allegro.pl/4-amortyzatory-bilstein-bmw-3-e46-kpl-sklep-wawa-i1189414664.html Tak wiem ze do 4cm , sęk w tym że ja chce opuscic sam przód ze 3cm żeby nie stał wyżej niż tył i tu pojawiaja sie malutkie obawy czy obnizenie samego przodu nie wplynie jakos drastycznie na wyważenie auta itd ...
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
ktos jeszcze ? :) kolego nie buja budą ? jest jakis tam komfort ? bardzo czuc dziury ? masz jakies porównanie z innymi ?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
przepraszam ze odgrzewam ... mam zamiar kupic amorki meyle na przod i bilsteiny na tył , jak wam sie panowie jezdzi na tych meylach ? twardo, miekko ? do czego mozna je prównać ?
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
czy bilstein bedzie wystarczajacy >? . powie mi ktoś ile jest cm od ziemi do progu z przodu i od srodka felgi do rantu nadkola ,bez obnizenia a ile przy obniżeniu 40/20 w e46 tourning ?
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
nikt mi nie pomoże ?
-
320d -amortyzatory: wymiana samego przodu warto ?
Witam mam mocno obnizone auto i chce je podniesc o pare cm wiec w planie jest zakup sprezyn , pomyslalem ze pewnie amory sa juz zuzyte i jak podniose auto wtedy zrobi sie mieksze i zacznie bujac budą mam racje ? z tego co sie orientuje to te badania na stacjach pokazuja jakies cuda tymbardziej przy obnizonym aucie i teraz zastanawiam sie czy wymienic komplet amorkow (tanszych) czy kupic jakies 2 konkretne na przod a za jakis czas (2-3 miesiace) dokupic na tyl , jesli 2 przednei beda nowe a tylnie juz mocno zuzyte to czy przednie poleca szybko ? i czy bedzie sie kiepsko jezdzic przez te 2-3 miechy ? ?
-
320d zawieszenie
nieweim czy dosć jasno się wyraziłem , chodzi mi o to żeby włożyc zwykłe sprężyny na tyl (seryjne ) a przód -30 . Nie bedzie to jakos znaczaco wpływało na na zachowanie sie auta na drodze ?