a ja zauwazylem ze lepiej jechac 160 niz 140... :twisted: przy 140 pali mi prawie 8l a przy 160 7,2l-7,5l cyklem mieszanym(wiekszosc w miescie) 10l musi spalic. 120km 6,5l najczestrza dluga trasta: Polska- holandia przy predkosci 140-160km 7,5l(lepiej jechac szybciej=160) jak dla mnie bomba. a tak btw. spalanie na poziomie 4,5l spoko ale na krotkim odcinku prostej przy 90km generalnie uwazam 530d za super oszczedne przy takiej mocy i wszystkie inne silniki i silniczki sie w d**** chowaja :D pozdr