Witam, w mojej e34 520 24V mam zamontowane tarcze MIKODA nawiercane i nacinane lecz lite nie wentylowane i zakupiłem do nich na allegro klocki KRAFTA albo HARTA, już dokładnie nie pamiętam bo było to w maju. I niestety dzisiaj musiałem zamówić klocki REMSY bo ze starych zostały tylko dosłownie blaszki bez okładzin posting.php?mode=reply&f=69&t=119937#. Zdecydowanie za miękkie bo tarcza jak nówka bez żadnych rys. Jeżdżę głównie po mieście tak więc prędkości max 100-110 ,oczywiście tu gdzie można ;). Mam nadzieję ,że moja wypowiedz coś pomogła. Pozdrawiam KAZAN