Treść opublikowana przez piter57
-
VW Touran WVGZZZ1TZHW046872 - COMBO: korekta, dzwony, taxi
piter57 odpowiedział(a) na miczek.mk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiczek.mk dobra robota.
-
3.0d - błąd elektrycznej pompy paliwa
Witam. Mam ten sam problem . Napisz jak sobie poradziłeś. Dziękuję
-
F30 b47 rwd - buczenie podczas przyspieszania 2000rpm
Miałem to samo z e91 n47 184km. Tylko u mnie nasilało się to buczenie 1800obr. gdy w zbiorniku paliwa było mało paliwa . (Zwróć uwagę u siebie na to ). Powodem były przewody paliwa które idą od filtra paliwa do silnika . Rurki paliwa dotykały obudowy w okolicy pedału hamulca tyko od spodu auta . Sprawdź ten trop . Pozdrawiam
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze
Aha... jeżeli tak jest jak mówisz to ok. W n47 jak dopisuje wtryskiwacze to widzę nr tak jak jest w rzeczywistości. Może w n43 jest inaczej. W każdym razie jest ok. Dzięki
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze
U mnie problem rozwiązany. Przyczyną była uszkodzona świeca na 1 cylindrze, i choć były wszystkie nowe to jedna była uszkodzona . Po zamianie świecy na starą na 1cylindrze wszystko jest ok .
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze
Witam. Ja też mam ten problem motor n43 116. Wymieniony rozrząd,świece . W aucie wypadanie zapłonu na 1 cylindrze , po zamianie wtryskiwaczy z 3 na 1 , 1na 3 to samo wypadanie zapłonu na 1 cylindrze . Po zmianie cewek to samo . W Dme mam wpisane wtryskiwacze o innych nr i nie mogę dopisać te które fizycznie są w aucie . Ista sprawdzą błędy i robi adopcje itd. Ale nie może dopisać wtryskiwaczy . Ciśnienie zmierzone i jest po 12 na wszystkich cylindrach. Mam błąd czujnika nox , ale czy to ma wpływ na wypadanie zapłonu. Czy uszkodzone wtryskiwacze nie dadzą się dopisać do DME? Rezystancja na wszystkich wtryskach 120-130kOhma. Za pomoc dziękuję. Pozdrawiam
-
F10 530d WBAFW51010C503195 - KOREKTA
piter57 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA później opinie że rozrząd słaby i po 190tys przebiegu pęka itd...
-
NIe działa zamek tylnej szyby w klapie kombi.
https://zapodaj.net/1c5fa9ac047f3.jpg.html https://zapodaj.net/ffbf8781ffcf4.jpg.html Witam. Powyżej zdjęcia rozebranego przycisku tylnej szyby . U Mnie szyba najpierw sama się otwierała ,a po 2 dniach nie można było w ogóle jej otworzyć. Rozebrałem przycisk na części pierwsze(nic trudnego ) i w miejscu gdzie kabelki stykają się z taśmą w przycisku była wilgoć i zaśniedziałe przewody i to ona odpowiadała za brak reakcji na przycisk. Jeżeli nie można otworzyć szyby proponuję odkręcić tylną wycieraczkę i zdjąć przycisk następnie go wysuszyć suszarką do włosów(u Mnie zadziałało).
-
E90 320d 184KM Engine Fault, Reduced power.
Kolego miałem to samo . Zdejmij plastikową pokrywkę egr-u i posmaruj tawotem ramię które steruje otwarciem egr.
-
318d M47, nie działa pilot
U brata w e91 2007 r też mu nie działał pilot . Okazało się dwa cienkie przewody były przełamane w gumie łączącej klapę z nadwoziem po prawej stronie . Polutowałem i działa.
-
320d 150 KM NIE WCHODZI NA OBROTY PO WYMIANIE TURBO
Witam . Miałem ten sam problem. bmw 320d 150ps po wym. turbiny nie wchodziła na obroty. Twoja turbina po regeneracji jest żle wyregulowana (cięgno od "gruszki" przy turbinie jest zbyt długie lub zbyt krutkie) , klucz 10 i reguluj . 100% pewne. pozdr Piotr