Treść opublikowana przez rysiu8
-
N47 Sprezyna przepustnicy, jak ja uszczelnic
Witam. Czy poradziliście sobie z tym problemem. Też cieknie mi z e sprężyny i zalewa silnik. Dzięki za info Pozdr
-
E61 2.0 n47 2009r 177km Zgasła podczas jazdy S0074 S0098
Siemanko.Teraz to już jazda z błędami.Wymieniłem filtr paliwa i błędy s0074 s0098 znikły.Jakieś pomysły od czego zacząć. 3e91 3f20 3ff1 425d 4680 4933 4bda 4bdc Po odpaleniu takie błędy oraz komunikat ograniczona moc silnika i przerywa,filtr zalany przy wymianie.Wywaliłem klapy wirowe nie wyrzucalem z programu,nastawnik został.Wyczyszczony kolektor i map sensor.Myślę jeszcze o zaworze Egr aby wyczyścić i przesmarować, i pompa paliwa niedaje mi spokoju(nie słychać głośnej pracy a ni cichej)Pozdrawiam
-
E61 2.0 n47 2009r 177km Zgasła podczas jazdy S0074 S0098
Witam. Przejrzałem forum i chyba jest rozwiazanie tego problemu,dla pewności może któryś z kolegów miał podobny problem.Dziś po wywaleniu klap wirowych jechałem z rodziną , auto jechało jak zawsze po 15km szarpneło i zgasło.Spojrzałem pod maske może coś źle złożone.Wszytsko wygląda ok , krece bawarka odpala jedziemy dalej i znów zgasła,po odpaleniu błąd ograniczona moc silnika,niewspominajac jeszcze rezerwa sie zapalila.Powrót do domu,komputer i dwa błędy s0074 s0098 brak komunikacji z pompa paliwa ? Szybkie tankowanie 20litrow i podróż z rodziną ok ale przed miejscem docelowym jedną szarpniecie na powrocie podobnie jedno szarpniecie,obstawiam że pompa w baku się kończy.Dodatko na postoju gaz w podłogę i auto wkreca sie 4300 obrotów,nawet nie idzie w czerwone pole.Jeden z kolego wspomniał o dodatkowej pompie w progu?Błędy skasowane auto odpala i jeździ,jakieś podpowiedzi na co zwrócić uwagę.Przebieg 215000km realny Dzięki za cenne wskazówki
-
E61 LCI błąd w module świateł 9CAA
Hej.Dostałem info od kolegi że całym winowajaca jest klema minusowa,faktycznie pokazywała w Rheingoldzie 0v,wymieniłem ją na używke,teraz mam odczyt skaczaczącego napiecia.Nadal wywala błąd,sądzę że winna leży w zasilaniu modułu lm.Jutro spróbuje to sprawdzić.Pozdrawiam
-
E61 LCI błąd w module świateł 9CAA
Witam. Odświeże temat. Mam identyczną sytuację czy któryś z kolegów rozwiązał problem?Albo ma jakieś pomysl gdzie szukać.Póki co wymieniłem akumulator z adaptacją,przejrzałem bezpieczniki,i połączenia w modułach,brak wody w kole.Jedyne co mnie zastanawia to jak hamuje słychać cykanie przekaźnika(przerywane cykanie)Światła stop świecą się normalnie.Z góry dzięki za pomoc.Pozdrawiam
-
Problem z Air Bagiem
Po podlaczeniu do komputera i resecie wywala bład zwarcie,probowałem obejsc i robic restart ogolny tez nic niedało nawet odpaliłem auto.Moze ktos sie spotkał juz z takim problem gdzie szukac tego zwarcia. Juz mnie krew zalewa
-
Kontrolka Air Bag cały czas świeci
Heh oki wszystko rozumiem ,moze macie jakiegos dobrego magika w trojmiescie ktory by zadziałał :mrgreen: Dzikekowac :D
-
Kontrolka Air Bag cały czas świeci
Czy darade bez wizyty na komputerze w domowy sposob skasowac kontrolke air bagu,zapaliła sie gdyz przy odpalonym silniku wypiłem modul ktory jest podsufitowce,zaciekawiły mnie zaróweczki :D
- Halogeny
-
Wspomaganie przeskakuje
Pasek jest wpozadku,aco do plynu wymienie i wtedy zobaczymy jak sytuacja wyglada.Tak na marginesie jak odpowietrzyc pompe.moze faktycznie co s jest nie tak z nia
-
Wspomaganie przeskakuje
Mysalałem jeszcze nad wymiana płyna,co do paska to ide go naciagnac,zas plyn w zbiorniczku niewyglada na spieniony.
-
Wspomaganie przeskakuje
Dziwny objaw,jak skrecam kierownica w czasie jazdy jak i na postuju niema róznicy w kora strone czuje delikatny opór i przeskok.Dzis autko podlewarowałem i problem zginoł,przejechałem sie było git,ale po pewnym momencie wsytsko wróciło do normy??Moze jakies sugestie.Swoznie wymineiłem z gumami+końcowki drązkow kierowniczych.
-
Jaki przekaźnik do Halogenów E30
Mam mały problem mam instalacje pod halogeny,brakuje tylko przekażnika.Niemma pojecia gdzie taki mozna dostać.Niejestem pewien na 100% czy jest idetyczna jak do swiateł który mozna nabyc w kazdym sklepie.Dodam ze kupilem juz włacznik i włozyłem bezpieczniki.