Treść opublikowana przez Grucha89
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Ponta przyjacielu jaja sobie robimy :P (kiedyś z nami się spotkasz mam nadzieje) przecież te auto to unikat a Marek to wariat jeżeli chodzi o części, wymiany, dbanie itd,................. ale carbony na bank oklejone :wink: dobra już nic nie pisze bo śmietnik się robi . Pozdro. Auto git, właściciel jeszcze bardziej :cool2:
-
Spotkania śląskie
Trudno może być taką grubszą wyprawe narazie zorganizować niestety :( ale ekipa lokalna rośnie w siłe więc może BMW ŚLĄSK I OKOLICE ON TOUR ruszy w pewnym momencie. :)
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Felgi :lol: :wink: Auto robi mega wrażenie :cool2:
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Ponta Skyline obuwie obuwiem zresztą podróbki :D :wink: chodzi o tą pizze w środku z 30 tłoczków chyba :cool2: robi wrażenie.
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Elegancki ten dieselek :wink:
-
Spotkania śląskie
Dzięki Panowie dobra ekipa :wink: Marku mamy nadzieje tafiłeś do domu jakoś i nie spóźniłeś się na samolot. :wink: Sławku emka poszła ogniem na koniec bokiem :wink: Cypis koledzy pytali o Ciebie :wink: MYŚLCIE już o Wrześniu :!: Włamianie :D
-
Spotkania śląskie
Panowie pogada jak z bajki pucować i się widzimy dziś 19 30. Nie ma podziału na rasy, landy i kolor skóry, fora itd także wpadaj nawet hulajnogą tylko następne spotkanie w wrześniu dopiero pewnie będzie.
-
Spotkania śląskie
Marko nie da rady już poustawiane jest zresztą w tych godzinach co Podales większość tyra jeszcze na paliwko żeby dojechać na spot.
-
Spotkania śląskie
Wpadajcie wpadajcie sami tam nie będziecie napewno :wink: Jakby pokropiło parking podziemny
-
Zlot KRAKOW
Tak jest na każdym forum niestety, kiedyś ludzie nie mieli tyle kasy, bajernackich fur i nie było problemu się spotkać pośmiać, pogadać raz na jakiś czas. Teraz większość tylko ochy achy w internetowych galeriach a auta stoja tylko do zdjeć pod domami.
-
Spotkania śląskie
Popołudniu ma być ładnie.
-
Spotkania śląskie
Miesiąć Sierpień więc Macie kolejną sznase spotkać, poznać prawdziwych mężczyzn i ich rumaki :D Małe spotkanie 08.08.19 godz powiedzmy 19:30 miejsce 3 stawy Go sport. Piona.
-
Spotkania śląskie
Tylko nie zawsze jest takie doborowe towarzystwo :wink: chyba ze ktoś przyjezdza jeździć w kółko :wink: . Następnym razem Pozdro.
-
Spotkania śląskie
Spoko nastepnym razem się uda :cool2: , denerwujące były tylko ludki co czaiły się jak reksio na szynke w swoich BMW jeżdząc w kółko, podejdzcie zbijcie piątke nie gryziemy. :)
-
Spotkania śląskie
Fajnie że byliście :lol: :D http://i67.tinypic.com/jslxzd.jpg http://i65.tinypic.com/2wbxeg8.jpg http://i68.tinypic.com/2h74fm1.jpg
-
Spotkania śląskie
Kazdy mile widziany czarny, bialy, zolty, maluch, ferrari po prostu spotkanko nawet z Sosnowca ludzie bardzo mile widziani heh. Wpadajcie 20 00 3 stawy go sport. :D Jak bedzie tam lipa i tlok zjedziemy na jakas spokojniejsza miejscowke najwyzej.
-
Spotkania śląskie
Byloby spoko bedzie pare beemek. Temat bardziej na bmw sporcie ciągniety tutaj jestem podglądaczem bardziej heh. Jak wczesniej to tak 19 45 z bp na francuskiej z ziomkami rusze bo musze jeszcze fure oplukac chociaz bo w krzaczorach stoi tydzien. :duh:
-
Spotkania śląskie
Witam Panowie :) 18.07.2019, okolice godziny 20 Katowice klasycznie 3 stawy jak cos spotkanko. Pozdro.
-
x3 cypisek
Rano odpalilo,przewiozlo cala rodzine, takze bedzie smigac. :wink: