Treść opublikowana przez choina
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Dokładnie to samo zrobiłem :) Po 2h szarpania się z tą starą nakładką szlifierka załatwiła sprawę w parę minut :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Spoko, to juz 3. Ktoś więcej? Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ktoś chętny na Spota w ta niedziele wieczorkiem 18:30? Ja i kuzyn możemy się pojawić :grin: Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
KUPNO BMW-pierwsze wskazówki- HELP MY !!
Ad.1 & 2 - Jaką masz nawigację? Biznes czy Pro?
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
O stary. To była jakas masakra i stara juz się nie nadaje do użytku Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Przed montażem: Po:
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Czarna końcówka wydechu kupiona i nawet zamontowana. W wolnej chwili wrzuce foto :grin: Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Sprawdzę to i dam Ci znać
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Good point :cool2:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Nikt nic nie piszę więc ten spot wczoraj chyba nie wypalił. To co? Niedziela 18.30?
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja nie dalem rady niestety :cry: Ale na następny mam juz 2 dodatkowych chetnych Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Kurde panowie impreza rodzinna mi wyskoczyła i chyba się nie wyrobie. Jeśli można to ktoś kto będzie bankowo niech podesle numer kom na priva to będę dzwonił jak się spoznie a was znaleźć nie będę mogl Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
Fajna sztuka, plusik za numer na klapie :)
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
Miałem okazję mijać Ciebie we Wrocławiu na Ślężnej, fajne autko
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
Fajna sztuka, kiedyś sam podobnej szukałem Oczywiście również plus za numer na klapie :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
To o której Ci pasuje? Taki OFF - gdzie znajdę jakiś grafik żużla na wrocławskim stadionie? Też chciałbym się wybrać :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Panowie nie przesadzajcie. Wszystkie BMW są jak najbardziej mile widziane i wręcz obecność jest obowiązkowa :) Wstępnie spotkanie: Niedziela 18:30 pod stadionem?
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
No to musisz dać radę :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Faktycznie mogliśmy lepiej się ustawić ale tło wyszło fajnie a miało się nie zmieścić :) Ciekawe jak będzie z pogodą w niedzielę bo widzę że te ż deszczem straszą a pod stadionem nie ma gdzie się schować :(
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja bym obstawiał ten sam termin co ostatnio czyli niedziela wieczorkiem :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Panowie Spocik pierwsza klasa :) Zapodajcie fotki jak coś z nich wyszło
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Spoko, nigdy tam nie byłem wiec będę szukał. Ponoc o 17.30 jest spot audi :) Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Bede Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Witam Jestem bardzo zadowolony bo efekt wg mnie jest odczuwalny a spalanie przy moim stylu jazdy się nie zwiększyło :) Wygląda to tak, że umawiasz się z nimi na konkretną godzinę i po kilku godzinach wyjeżdżasz już gotowym autkiem. Auto jest kilkukrotnie hamowane, dobierany jest najlepszy program dla Twojego silnika i tyle. Bobik raczej wie co robi. Cena to chyba rzecz indywidualna ale mi na start powiedzieli chyba 1700 zł ale finalnie zapłaciłem parę stówek mniej :) Pozdrawiam
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
A jakich konkretnie informacji potrzebujesz?