Skocz do zawartości

choina

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez choina

  1. Dokładnie to samo zrobiłem :) Po 2h szarpania się z tą starą nakładką szlifierka załatwiła sprawę w parę minut :)
  2. Spoko, to juz 3. Ktoś więcej? Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  3. Ktoś chętny na Spota w ta niedziele wieczorkiem 18:30? Ja i kuzyn możemy się pojawić :grin: Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  4. Ad.1 & 2 - Jaką masz nawigację? Biznes czy Pro?
  5. O stary. To była jakas masakra i stara juz się nie nadaje do użytku Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  6. Czarna końcówka wydechu kupiona i nawet zamontowana. W wolnej chwili wrzuce foto :grin: Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  7. Sprawdzę to i dam Ci znać
  8. Good point :cool2:
  9. Nikt nic nie piszę więc ten spot wczoraj chyba nie wypalił. To co? Niedziela 18.30?
  10. Ja nie dalem rady niestety :cry: Ale na następny mam juz 2 dodatkowych chetnych Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  11. Kurde panowie impreza rodzinna mi wyskoczyła i chyba się nie wyrobie. Jeśli można to ktoś kto będzie bankowo niech podesle numer kom na priva to będę dzwonił jak się spoznie a was znaleźć nie będę mogl Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  12. Fajna sztuka, plusik za numer na klapie :)
  13. Miałem okazję mijać Ciebie we Wrocławiu na Ślężnej, fajne autko
  14. Fajna sztuka, kiedyś sam podobnej szukałem Oczywiście również plus za numer na klapie :)
  15. To o której Ci pasuje? Taki OFF - gdzie znajdę jakiś grafik żużla na wrocławskim stadionie? Też chciałbym się wybrać :)
  16. Panowie nie przesadzajcie. Wszystkie BMW są jak najbardziej mile widziane i wręcz obecność jest obowiązkowa :) Wstępnie spotkanie: Niedziela 18:30 pod stadionem?
  17. No to musisz dać radę :)
  18. Faktycznie mogliśmy lepiej się ustawić ale tło wyszło fajnie a miało się nie zmieścić :) Ciekawe jak będzie z pogodą w niedzielę bo widzę że te ż deszczem straszą a pod stadionem nie ma gdzie się schować :(
  19. Ja bym obstawiał ten sam termin co ostatnio czyli niedziela wieczorkiem :)
  20. Panowie Spocik pierwsza klasa :) Zapodajcie fotki jak coś z nich wyszło
  21. Spoko, nigdy tam nie byłem wiec będę szukał. Ponoc o 17.30 jest spot audi :) Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  22. Bede Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  23. Witam Jestem bardzo zadowolony bo efekt wg mnie jest odczuwalny a spalanie przy moim stylu jazdy się nie zwiększyło :) Wygląda to tak, że umawiasz się z nimi na konkretną godzinę i po kilku godzinach wyjeżdżasz już gotowym autkiem. Auto jest kilkukrotnie hamowane, dobierany jest najlepszy program dla Twojego silnika i tyle. Bobik raczej wie co robi. Cena to chyba rzecz indywidualna ale mi na start powiedzieli chyba 1700 zł ale finalnie zapłaciłem parę stówek mniej :) Pozdrawiam
  24. A jakich konkretnie informacji potrzebujesz?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.