Treść opublikowana przez laki6666
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
olej też jest
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam wszystkie filtry wymienione
-
320d wymiana wtrysków bład na badaniu komputerem
witam mam pytanie bo moje bmw straciło moc tylko do 100 mogłem pojechac i zaczeła kopcic na biało przyjechał fachowiec i podłaczył pod komputer i padniete dwa wtryski 1 i 2 jakie to są koszta i ile wymiana może kosztowac łacznie z diagnoza i gdzie kupic wtryski
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
ale dlaczego komp pokazał 2 wtryski
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam miałem wymieniany olej i wszystkie filtry wcześniej jakies 2 tygodnie przed ta awarią
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam po badaniu na kompie 2 wtryski jakie kupic i czy warto nowe i pytanie czy nie poleca następne
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
jutro odpowiem jak na kompa pójdzie przyjedzie mechanik rano ten który mi wymieniał poduchy
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
toz znaczy odczuwalny brak mocy do 2000 tys słabo się zbierał jak by luka powyżej 2000 szła dopiero niby mam jedną świece do wymiany ale nie pilne tak mówili w servisie
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
a przepływomierz może tu coś nie tak
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam ale czy może coś zrobili jak wymieniali poduche od strony pasażera tam jest turbina bo po ich wizycie to się stało 50 km przejechałem i [BAD]
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
ale nie widze przyczyny w jaki kolwiek sposób by to mogło się stać tylko po wizycie w servisie po zmianie poduch nawet nie był gazowany za mocno jak wracałem ostudziłem turbine jak zwykle paliwo tez nie dolewałem bo jest wiec nic z tego nie rozumie
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
zadzwoniłem do servisu dzis i jutro ma przyjechać rano by to sprawdzić kazał tylko nie odpalać wiec poczekam do jutra ale jezeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę sie podzielić bo na prade rece mi opadły jedna poducha jest pod turbiną a silnik był podnoszony wysoko na lewarku bez wyjecia turbiny z tego co widziałem
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam odpaliłem jeszcze raz dziś rano i dziwna praca silnika i kopcenie na biało dymem z ruru wydechowej okrutnie powiem tak że wczoraj wymieniłem poduszki pod silnikiem w warsztacie w servisie i przejechałem jakieś 50km i wtedy zaczoł sie ten problem czy może ma to coś wspólnego przy wymianie poduch silnik nie był wyjmowany tylko podnoszony na lewarku widziałem jak to robili bo się bałem że nie włożą nowe poduchy normalnie mnie dziś szlak trafił
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam ale tak bez niczego bez przyczyny dziwne wczoraj deszcz padał jak byliśmy na grilu i caly czas stała jak odpaliłem by pojechac to lipa mół na każdym biegu a obroty na obrotomierzu ida tylko nie ma przyspieszenie może to coś z przepływomierzem i jak to sprawdzić
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam dzis jest zdziwko ponieważ jechałem swoja bmw kombiak czyli dobrze przyspieszala byla luka w przyśpieszaniu jak ją kupiłem ale nie zwracałem uwagi na to ale wracałem wieczorem do domu po postoju paru godziń i co wciskam jedynke i dwójke a tu na obrotach idzie powyżej 2000 miałem odejjscie a tu nic samochód się telepie niby obroty ida ale on się telepie na trójce to samo i załaczam czwórke i lipa do 100km dochodze i nie idzie dalej nie wiem co się stało bez przyczyny gwałtownej jazdy kurcze jestem zaszokowany jak to się mogło stac prosze o porade bo jak pojade do sevisu to napewno zaczną mi wymyślac i kase brać a kupiłem ją nie cały miesiąc temu
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
witam pozwole sobie na przyłaczenie mam bwm po lifcie 2002 diesel kombi przy odpaleniu troche czuc było na kabinie na rozgrzanym silniku na postoju na biegu jałowym wibracje przechodza na tłumik i dostaje rezonans taki ze wydaje metaliczny odgłos jak przytrzymam noga wydech to tego odgłosu nie mam pojechałem do mechanika który zajmuje się tylko bmw stwierdził że to poduszki pod silnikiem pojechałem do servisu bmw tłokinski kupiłme dwie poduchu koszt 380zł orginały wczoraj wymienili mi poduszki pod silnikiem ale po przyjeżdzie do domu dzwiwo jak wibrajcie były na kabinie i na tłumiku tak są zadzwoniłem wkurzony stwierdzili że podzuszki wymienili jutro jestem umówiony z innnym mechanikiem by sprawdził czy były wymieniane bo powiedział ze takie szarpanie idzie od poduch bo jak od koła pasowego to na drzwi przechodzi wydałem kila stówek i nic nie powrawiło się jak było tak było łacznie z tym dzwiekiem na wydechu proszę o porade bo nie chce wydawac na zbytek pieniadze mało tego jak jest zgaszony to bez problemu moge poruszac silnikiem w bok tak jakby poduszki nie trzymały ale jutro mam wiedzieć wszystko