Treść opublikowana przez laki6666
-
e46 turning 320d problem z opuszczaniem szyby
witam problem mam z szybą od strony kierowcy podnosi się normalnie ale nie opuszcza tylko jak popchę szybę to ruszy do połowy i można docisnąć sama się opuści zamyka się normalnie
-
bmw e46 320d kombi problem z wycieraczkami
witam dodam ze teraz musiałem wyłączyc z bezpiecznika i przednie tez wolno jakoś wolno pracują
-
bmw e46 320d kombi problem z wycieraczkami
witam mam problem ponieważ dziś jadąc po syna nagle załączyła się sama tylnia wyciaraczka i psriskiwacze na tył i w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć mało tego widze że przednie też jakoś dziwnie pracują czyli wolno bardzo proszę o pomoc bmw kombi 2002
-
320d wymiana listew ozdobnych na chrom
witam jak w temacie e46 po lifcie kombi 2002 mam czarne listwy wokół drzwi na zewnątrz a chce zdemontować je i założyc pakiet chrom może mi ktoś pomoże lub napisze jak to zrobić lub rysunki bede wdzięczny
-
320d kombi przekładka kierownicy
witam mam takie pytanko posiadam ten model po lifcie kierownice cztero ramienną bez multifunkcji czy jak kupie komlpet czyli multifunkcyjna kierwonicę z poduszką tylko 3 ramienną czy będzie ona pasowała pozdrawiam
-
320d 2002 twarde zawieszenie
amartyzatory b6 i mam pytanie bo przymierzam opony letnie jaki rozmiar 16/205/55 czy 16/205/60
-
320d 2002 twarde zawieszenie
witam mam takie pytanie lub prosze o poradę zmieniłem miesiąć temu amortyzatory z przodu na nowe markowe blistein i co zauważyłem teraz czuję każdą dziure jak wjadę opony zimówki 205/55/16 czy ktoś mi powie co mogę zrobić by komfort jazdy był lepszy trochę mnie denerwują te dziury jak je odczuwam
-
320d centralny nie otwiera bagażnika kombi 2002
witam dodam ze na wszystkich zamkach słychac prace otwierania a na tyłu bagaznika nic dziś rozebrałem i kable są okej chyba strzelił ten moduł ortwierania od zamka
-
320d centralny nie otwiera bagażnika kombi 2002
witam mam mały problem po wyjęciu akumulatora bo padł naładowałem go poszedłem dziś by podłaczyć samochód odpalił ale mam problem centralny otwiera i zamyka drzwi przednie i tylnie i klape paliwa ale nie chce odblokwać bagażnika nie moge go wcale otworzyc ale co dziwne otwiera się szyba od bagażnika bmw e46 po lifcie kombi
-
320d kierunkowskazy lampy
witam właśnie o to mi chodziła bardzo dziekuje pozdrawiam
-
320d kierunkowskazy lampy
witam posiadam 2002 po lifcie kombi i mam pomarańczowe lampy od kierunków ale widze ze dużo jeździ takich samych i mają białe kierunki w czym jest różnica
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
nie ale jakie to koszta mniej wiecej bo moze mechanik mi nic o tym nie powie i bedzie chciał włozyc turbine bez wymiany tego
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
ja nie wiem nie jestem mechanikiem to chyba bedzie wiedział mechanik moze da sie to jakos wyczyscic
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
co katy
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
poszedł olej w wydech kopciła jak smok na biało
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
a jak poleci wtrysk to wymian wszystkich bo słyszałem ze polecą wtedy następne podobno
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
tak tylko ceny są zabójcze ale cóż proszę napisać co lepiej zrobic czy regenerowaną czy nową wady i zalety
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
pocieszenie to po co takie gówno robi bmw czy to ten model taki trafiony
-
320d m47n padła turbina nowa czy regenerowana
witam jestem nie fortunnym posiadaczem 320d z 2002 r roku kupiłem ją miesiąc temu nawet drugiego baku nie oprózniłem i padła turbina pytam bo chce wiedzieć co warto wiec regenerować koszt od 1200zł w góre czy nową 3600zł powiem że troche mnie to pod [MOD: zapraszam, do przeczytania regulaminu forum - ostrzeżenie] taki wydatek bo krucho z kasą a tu taki wydatek wysłałem dzis turbine do firmy turbo tec ale chce byc byc pewnien bo wydam na regeneracje kase i może być w błoto proszę o porade i opinie pozdrawiam i dziekuje
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam mam takie pytanie czy da sie skasować błędy turbiny i czy można wgrać nowe oprogramowanie i czy jest to gdzieś do sprawdzenia kiedy był wgrywany nowy soft dzieki wielkie
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam jedank pomyłka to turbina i mam dylemat bo nowa kosztuje około 3400zł prosze doradzić
-
320d m47n 150km brak mocy na wszystkich biegach biały dym
witam mam dziś odpowiedź z warsztatu który naprawia samochody ale nie sa to specjaliści od bmw szczeliła uszczelka pod głowicą taka jest ich diagnoza dzwoniłem do warsztatów które w okolicy naprawiają bmw i wszyscy zgodnie twierdzą że to turbina fak że nie widzieli samochodu na minimum olej w samochodzie a był zmieniany 2-tyg temu biały dym i brak mocy na kazdym biego predkość maksymalna 90 na godzine takie objawy
-
320d wymiana wtrysków bład na badaniu komputerem
kod 4212 cylinder 1 4222 cylinder 2 4530 charge-air pressure control
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Witam dokładnie mam tak samo wymienione poduchy, koło pasowe etc. i co najgorsze lata mi tłumnik i metalicznie hałasuje. Zwłaszcza przy rozgrzanym aucie. Poradziłeś sobie z problemem? Bo ja zaczynam stawiac na zurzytu oryginalny łącznik elastyczny... Może ktoś zna przyczynę latajacego wydechu wystarczy przytrzymac nogą i jest cisza....? witam wiec tak byłem u drugiego mechanika miałem poduchy założone na odwrót stronami ale po poprawce nic się nie zmieniło i teraz niestety mam wiekszy problem bo padła mi bmw brak mocy i kopci na biało jak szalona przyjechał mechanik z kopem i wyszło na badaniu dwa wtryski uszkodzone kod 4212 cylinder 1 4222 cylinder 2 4530 charge-air pressure control
-
320d wymiana wtrysków bład na badaniu komputerem
witam na podstawie badania na kompie który pokazał 2 wtryski uszkodzone