Treść opublikowana przez tovisto
-
Sprawa w sądzie z nieuczciwym SPRZEDAJĄCYM
Czyli jak kupuje telefon ale sie na nim nie znam i sie okazuje w domu ze aparaty nie działają to jest moj pech tak jak w przypadku auta? Nie muszę być specjalista by kupić samochód. Sprzedający w ogłoszeniu oraz podczas zakupu podawał informacje iż samochód jest w stanie idealnym. A pomalowane pół auta nie jest w stanie idealnym i powinienem o tym wiedzieć i będę domagać się odszkodowania lub oddania pojazdu. Tak jak chcialem to zrobic kilka dni po zakupie. Wiem że część z osób na tym forum sprzedaje koty w worku i próbuje teraz udowodnić racje oszusta ale nie o to tutaj chodzi.
-
Sprawa w sądzie z nieuczciwym SPRZEDAJĄCYM
Witam. Pytanie krótkie i konkretne. Czy ktoś zakladał sprawe w sądzie pozywając prywatnego sprzedającego? Ja taki będe zakladać i chciałbym dowiedzieć się kilka rzeczy. Prosze nie pisać komentarzy typu : Nie wygrasz. Od prywatnego sprzedającego nie ma szans. Kupiłem studnie bez dna za kwote odpowiadającą pojazdowi w stanie idealnym. Nie żadna okazja. Po kilku dniach użytkowania musialem wykonać remont silnika. Po remoncie oddałem auto do polerowania i okazało się że pojazd ma praktycznie wszystkie elementy malowane. Kupilem auto z ogłoszenia i stan miał być idealny bez wkładu własnego itd itd kilka dni po zakupie pojazdu i stwierdzeniu wszystkich tych wad chciałem zwrócić pojazd sprzedającemu i rozejść się bez spornie. Jednak sprzedający stwierdził, że wcześniej nie miał żadnych problemów i auta nie chce. Sprzedający zakupił pojazd zza granicy i był 1 wlascicielem w polsce. Podczas dalszego użytkowania zaczeły wychodzić inne rzeczy. Przecięte wiązki elektryczne. Np. Obd. Problemy z elektryką. Itd. Prosze o komentarze osoby TYLKO TAKIE KTÓRE ZAKŁADAŁY SPRAWE W SĄDZIE. Jestem zdecydowany założyć sprawe bo w orzypadku gdybym ja ten samochód sprzedał to mi ktoś założy sprawe. Pozdrawiam
-
Bmw e61 523i w trakcie jazdy masa błędów
Z akumulatorem nie mam żadnych problemów. Czytałem o aku, doładowalem go ale nic to nie pomogło.
-
Bmw e61 523i w trakcie jazdy masa błędów
Witam. Mam pytanie o usterke w bmw e61 523i. Ostatnio w trakcie jazdy ( raz na jakiś czas ) wyskakuje mi choinka błedów. W tym wyłączenie licznika, wspomagania kierownicy, abs, kontroli trakcji itd. Problem pojawia się coraz częściej i występuje podczas dłuższych tras. Po zgaszeniu auta i pozostawieniu go na około 15min. Problem znika na jakiś czas. Ktoś może miał z Was podobny problem?
-
E60 523i jak wypompować olej?
Szybciej byłoby wypompować skoro mam pompke ;D
-
E60 523i jak wypompować olej?
Ktoś coś wie na tym forum?:p
-
E60 523i jak wypompować olej?
Hej! Szybkie pytanie. Czy w bmw e60 523i przedlift można wypować olej pompką? Ten silnik nie ma bagnetu...
-
E60 mapy Europa pomocy
Hej. Pacjent bmw e60 2007r przed lift. Nawigacja duża. Wyjeżdżam za 2 dni do Francji mam stare mapy. Poratuje ktoś najnowszymi mapami?
-
E60 n52 silnik na jaowym biegu przerywa
Hej! Pacjent bmw e60 523i 2.5 benzyna w lpg. Przerywa na wolnych obrotach... Co może być przyczyną? Mechanik bezradny. Obstawiam cewke ale wyjezdzam za 2 dni na wycieczkę 3tys km tym autem. Ktoś miał podobnie? Podczas jazdy do 5km/H czasami przerywa. Powyzej 5km/h jedzie dobrze ale chyba jest słabszy...
-
Poszukiwane aktualne mapy do dużej navi nagrane na cd lub pl
Hej! Ma ktoś nagrane na cd mapy Europy do dużej nawigacji w bmw e60? Będę mega wdzieczny!
-
E60 523i masa błedów pomocy
Witam. Dziś pojechałem do mechnika sprawdzić zawieszenie. Mechanik podłączył kompa pod auto i wyskoczyła masa przeróżnych błedów. Zostały one na tą cheile wszystkie skasowane... Może ktoś wie skąd te błędy i co się dzieje, że aż tyle ich jest? Auto kupione 2miesiące temu... w jezdzie nie ma żadnych problemów Zdjecia z błedów https://zapodaj.net/5140e38fa1ebf.jpg.html>20190531_083029.jpg https://zapodaj.net/f70963e1e790e.jpg.html>20190531_083024.jpg https://zapodaj.net/ea8bb5aa47933.jpg.html>20190531_083019.jpg
-
E61 523i n52 silnik wyje wyciek oleju
Na dniach wymienie uszczelki i filtr i dam znać ! Dzięki! Dzwięk rzeczywiście jest jak odkurzacz :D
-
E61 523i n52 silnik wyje wyciek oleju
Olej był wymieniany w lutym...
-
E61 523i n52 silnik wyje wyciek oleju
Witam mam problem. Bmw e61.2007r przed lift. Skrzynia automatyczna. Silnik N52 523i. Zauważyłem olej obok filtra oleju. Silnik jakby zaczął jęczęć-wyć. Coś takiego. Cicho jakby pasek jakiś. Co mogło się stać? Moc ma normalną. Na ekranie pokazuje status oleju na zielono ok. Prosze o pomoc. https://zapodaj.net/a707ec4033957.jpg.html
-
E61 523i wgranie nowej mapy nawigacji profesional
2007r styczeñ produkcja auta. Przedlift
-
E61 523i wgranie nowej mapy nawigacji profesional
Profesional duża
-
E61 523i wgranie nowej mapy nawigacji profesional
Witam. Czy wgranie nowej mapy do nawigacji można wykonać samemu? Czy ktoś z Was posiada aktualne mapy? Nawigacja profesional Pozdrawiam
-
Bmw e60 lub e90 lift jaki silnik pod lpg?
Witam. Szukam bmw e60/e61 po 2008r lub e90/91 po 2010r z silnikiem benzynowym który nadaje sie pod LPG. Czy ktoś z Was użytkuje lpg w bmw e60/90 z lpg i jest zadowolony? Prosze napisac jaki masz silnik. I ewentualnie jaki był koszt montażu instalacji. Prosze o nie zamykanie tematu do momentu uzyskania wyczerpujących odpowiedzi. Pozdrawiam
-
[E46] [316]
Witam mam pytanie. Jak nazywa się albo jakiś nr węża idącego do króćca chlodniczego. Niestety plastikowa klamra przecieka... nie mogę nigdzie znaleść właściwego węża. http://fotowrzut.pl/3RFA2OV4TT Pacjent bmw e46 316 1.9 1999r
-
[E46] [316] Co to za wtyczka? Przegrzewanie sie silnika
Wszystkie rury od i do chlodnicy sa gorące to chyba termostat jest ok?
-
[E46] [316] Co to za wtyczka? Przegrzewanie sie silnika
Można to sprawdzic bez podlaczenia do kompa?
-
[E46] [316] Co to za wtyczka? Przegrzewanie sie silnika
Hej, Mam dwa pytania. Pierwsze to co to za wtyczka zwisa mi po prawej stronie zderzaka. Patrzac od strony kola za nadkolem. 20180730_112851.jpg Drugie pytanie. Nie wlacza mi sie wentylator chlodnicy. Sam wentylator dziala gdy sie wlaczy klime. Ale nie dziala gdy silnik sie nagrzewa mimo iz temperatura mocno wzrasta. Co mogło sie zepsuć?
-
e46 316i alternator szczotki czy regulator napiecia
wymieniony został regulator ze szczotkami. Wszystko działa jak należy. na komoie w funkcji 9 pokazuje ładowanie ciągle takie samo czy podczas postoju czy podczas jazdy z radiem itd 148-149
-
e46 316i uszczelka podstawy f.oleju szybkie pytanie
wszystko git. temat do zamknięcia !
-
e46 316i alternator szczotki czy regulator napiecia
-pasek się nie ślizga. brakło prądu i autko kopie. ale z tego co zaobserwowałem każde auto mnie kopie od kilku dni. kupiłem regulator i szczotki. założe i dam znać