Treść opublikowana przez sqs_dziki
-
E60 520d chip ile u was wykręcił?
Przecież Maciek wszystko robi tanio i dobrze ;) z BMW na podlasiu tylko do niego;)
-
E60 520d czy ten DPF jeszcze żyje?
Augustow;)
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Dobrze to sie trzyma pasuje jak trzeba nie jest to jakaś szydera?
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
I jak tam?
-
E60 520d chip ile u was wykręcił?
Tak u Osy w Augustowie http://zapodaj.net/0fdb5f20ab8fc.jpg.html Ogólnym założeniem był delikatny chip :wink: Następny mod 18 cali na lato :cool2:
-
E60 520d chip ile u was wykręcił?
Zapier.dala Ale mówił ze jak na dwujasa to jeden z najlepszych wyników u niego
-
E60 520d chip ile u was wykręcił?
Witam Zrobiłem dzisiaj chipa w swojej 520d 163km przy okazji wywalenia dpfa U mnie wypluł 190 KM/400 Nm Jak u was wyszło?
-
E60 520d czy ten DPF jeszcze żyje?
Juz po filtrze zostały tylko wspomnienia;)
-
E60 520d czy ten DPF jeszcze żyje?
Witam Mam pytanie do bardziej ogarnietych w temacie nie wiem czy wycinać czy próbować go wskrzesić? http://zapodaj.net/19d31762f0001.jpg.html
-
M47TU2 e60 jak odkręcić KOŁO PASOWE
Jak odkrece koło pasowe bede widział ta uszczelkę i mógł ja bez problemu zmienić?
-
M47TU2 e60 jak odkręcić KOŁO PASOWE
Odpuszcze uszczelkę bo nie mam narazie żadnych wyciekow :cool2:
-
M47TU2 e60 jak odkręcić KOŁO PASOWE
Jeśli wyciągnę koło to ta uszczelkę wymienię bez problemu? Nie bedzie mi tamtędy uciekał olej podczas wymiany? (Wczoraj zalalem nowy :wink: ) W ogóle praktykuje sie wymianę tej uszczelki z kołem pasowym?
-
M47TU2 e60 jak odkręcić KOŁO PASOWE
Powiedz która to cześć http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC31&mospid=48801&btnr=11_3313&hg=11&fg=18
-
M47TU2 e60 jak odkręcić KOŁO PASOWE
Witam Mam problem z odkreceniem koła pasowego. Zapinam 6 bieg hamulec w podłodze ramie na 1,5m a śruby nie idzie odkręcić koło zaczyna sie obracać Ktoś ma patent jak ja odkręcić?
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Ok daj znac i wrzuć fotę przed i po ;)
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Mówiłem wyglada na okrągła w tygodniu bede zakładał ta o której mówiłem to dam znac ;)
-
E60 LCI 530xd termostaty do wymiany?
Obstawiam ze oba jest duża różnica od temp jaka powinno osiągnąć auto
-
Podlaskie
No ja tez jestem ciekaw jakości usług tego warsztatu nie mieszkam w białym mam do nich jakieś 70 km ale moze warto... :wink: Orientujesz sie zajmują sie tez updatem softu kodowaniem itd?
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Ostatnio nie było na to czasu :roll: sylwester :roll:
-
520d zmieniarka czytnik cd szukam pomocy
Witam Widzę ze ciezko tutaj ze specami od elektroniki, ale do rzeczy Moze kogoś nakieruje ktoś cos teraz pomoże otóż po wyeliminowaniu potencjalnych błędów został mi tylko jeden w module MOSTGW blad E18F Pogrzebalem na forum i wyczytałem ze osoby z tym błędem miały problemy z radiem dźwiękiem idrive itd DODAM ZE JA NIE MAM PROBLEMÓW Z DŹWIĘKIEM I IDRIVE U MNIE DZIAŁA JAK NALEŻY Czy ten moduł moze byc powodem tego ze auto nie widzi zmieniarki albo czytnika cd? Jeśli tak to dlaczego widzi czytnik DVD? pozdrawiam i liczę na pomoc
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Pytałem gościa z tej aukcji która podałem końcówka do lci i mówi ze powinno pasować
-
520d czarna skrzynka w bagażniku
Było ładnie schowane i przyklejone na taśmę piankę do boku ale z ciekawosci to wywleklem jutro zrobię jak bylo :cool2:
-
520d czarna skrzynka w bagażniku
Mam hak dokładany raczej nie oryginalny
-
520d czarna skrzynka w bagażniku
http://zapodaj.net/f5a73ba7366fb.jpg.html http://zapodaj.net/f5a73ba7366fb.jpg.html Jak w temacie nie wiem czy nie za duzo tu tych przewodów przy aku i co to za czarna skrzynka :norty: ? Czy tak ma byc w 520d? Dzięki
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Trzeba zapytać o średnicę tej końcówki w najszerszym miejscu i będzie wiadomo która będzie pasować :cool2: