Skocz do zawartości

sqs_dziki

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sqs_dziki

  1. Przecież Maciek wszystko robi tanio i dobrze ;) z BMW na podlasiu tylko do niego;)
  2. Augustow;)
  3. Dobrze to sie trzyma pasuje jak trzeba nie jest to jakaś szydera?
  4. Tak u Osy w Augustowie http://zapodaj.net/0fdb5f20ab8fc.jpg.html Ogólnym założeniem był delikatny chip :wink: Następny mod 18 cali na lato :cool2:
  5. Zapier.dala Ale mówił ze jak na dwujasa to jeden z najlepszych wyników u niego
  6. Witam Zrobiłem dzisiaj chipa w swojej 520d 163km przy okazji wywalenia dpfa U mnie wypluł 190 KM/400 Nm Jak u was wyszło?
  7. Juz po filtrze zostały tylko wspomnienia;)
  8. Witam Mam pytanie do bardziej ogarnietych w temacie nie wiem czy wycinać czy próbować go wskrzesić? http://zapodaj.net/19d31762f0001.jpg.html
  9. Jak odkrece koło pasowe bede widział ta uszczelkę i mógł ja bez problemu zmienić?
  10. Odpuszcze uszczelkę bo nie mam narazie żadnych wyciekow :cool2:
  11. Jeśli wyciągnę koło to ta uszczelkę wymienię bez problemu? Nie bedzie mi tamtędy uciekał olej podczas wymiany? (Wczoraj zalalem nowy :wink: ) W ogóle praktykuje sie wymianę tej uszczelki z kołem pasowym?
  12. Powiedz która to cześć http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC31&mospid=48801&btnr=11_3313&hg=11&fg=18
  13. Witam Mam problem z odkreceniem koła pasowego. Zapinam 6 bieg hamulec w podłodze ramie na 1,5m a śruby nie idzie odkręcić koło zaczyna sie obracać Ktoś ma patent jak ja odkręcić?
  14. Ok daj znac i wrzuć fotę przed i po ;)
  15. Mówiłem wyglada na okrągła w tygodniu bede zakładał ta o której mówiłem to dam znac ;)
  16. Obstawiam ze oba jest duża różnica od temp jaka powinno osiągnąć auto
  17. sqs_dziki odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    No ja tez jestem ciekaw jakości usług tego warsztatu nie mieszkam w białym mam do nich jakieś 70 km ale moze warto... :wink: Orientujesz sie zajmują sie tez updatem softu kodowaniem itd?
  18. Ostatnio nie było na to czasu :roll: sylwester :roll:
  19. Witam Widzę ze ciezko tutaj ze specami od elektroniki, ale do rzeczy Moze kogoś nakieruje ktoś cos teraz pomoże otóż po wyeliminowaniu potencjalnych błędów został mi tylko jeden w module MOSTGW blad E18F Pogrzebalem na forum i wyczytałem ze osoby z tym błędem miały problemy z radiem dźwiękiem idrive itd DODAM ZE JA NIE MAM PROBLEMÓW Z DŹWIĘKIEM I IDRIVE U MNIE DZIAŁA JAK NALEŻY Czy ten moduł moze byc powodem tego ze auto nie widzi zmieniarki albo czytnika cd? Jeśli tak to dlaczego widzi czytnik DVD? pozdrawiam i liczę na pomoc
  20. Pytałem gościa z tej aukcji która podałem końcówka do lci i mówi ze powinno pasować
  21. Było ładnie schowane i przyklejone na taśmę piankę do boku ale z ciekawosci to wywleklem jutro zrobię jak bylo :cool2:
  22. Mam hak dokładany raczej nie oryginalny
  23. http://zapodaj.net/f5a73ba7366fb.jpg.html http://zapodaj.net/f5a73ba7366fb.jpg.html Jak w temacie nie wiem czy nie za duzo tu tych przewodów przy aku i co to za czarna skrzynka :norty: ? Czy tak ma byc w 520d? Dzięki
  24. Trzeba zapytać o średnicę tej końcówki w najszerszym miejscu i będzie wiadomo która będzie pasować :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.