Witam Pytanie dosc proste duzo razy pewnie maglowane ale po to jest forum by sie pytac -prawda!! Mobil Super S 10w-40 taki olejek planuje zakupic!!! Pytanko do specow: Czy to odpowiedni olej do BMW 318 is rok 94 z przebiegiem przeszlo 200tys. ? Myslalem o Castrol magnetic ale jest on drozszy i tyle.... moze ktos jezdzi na Mobilku takim jesli tak to milo by bylo poznac opinie uzytkownikow:) Jest to konkretne pytanie o konkretny olej i prosil bym trzymac sie tego oleju jakw temacie! Dziekuje:) pozdrawiam wszytskich fanow marki:)