witam ponownie... z podłączeniem do reszty wydechu nie ma żadnego problemu, wystarczy przyspawac, u mnie pasował idealnie, z tym, że ja u siebie pozbylem sie katalizatora i zastąpiłem go przelotowym tłumikiem. Co do efektów...uważam, że są...wczesniej na oryginalnym kolektorze nie ciągnął do konca tak jak powinien - spalinki dusiły go ,co powodowalo spadek momentu przed odcięciem. Teraz ciągnie do samego końca :) Poza tym dzwięk silnika jest identyczny jak w 318ti.