Witam mam problem, bo z rana mam klopoty z odpaleniem mijej 3ki. Nie pracuje na wszystkie cylindry, dopiero po rozgrzaniu silnik zaczyna pracowac w miare normalnie. Jak jest zimno to odpala za 5 razem. Silnik jest z instalacja gazowa, i na gazie chodzi dobrze. Na bezynie wyglada to tak jak by ubylo ze 100 hp. Jezeli mial ktos podobny problem to bede wdzieczny za jakies porady w tym temacie. Jeszcze niedawno zakupilem VAG , ale nie moge znalezc wtyczki, gdzie ona moze sie znajdowac? Pozdrawiam.