witaj podziwiam wiem co to jest sam robie takie autka cały czas i wydaje mi sie ze moge ci sporo pomoc robie teraz takie autko komus zrobiłem w zasadzie całe takie nadwozie jak twojego znajomego ze szczcecina i bartnickiego ze starego zostało w zasadzie tylko z 20% oprucz tego posiadam sporo czesci do takich samochodow jak silniki skrzynie i wiele innych czesci pozdrawiam PO
75 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.