Skocz do zawartości

tomaha38

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaha38

  1. tomaha38 odpowiedział(a) na Bercik 80 temat w E34
    Miałem identyczny objaw , komp wywalał bląd czujnika rozrządu ...wymienione 3 czujniki i dalej to samo było. No i okazało się że to sonda - także radzę sprawdzić mimo wszystko sondę.
  2. Witaj. Mam podobny problem, tylko u mnie na zimnym się dusi i strzela delikatnie , na ciepłym w miare chodzi ale to nie jest to co było. Wcześniej mi automat odmówił posłuszeństwa - nie chciał jechać ani do przodu ani do tyłu, po wielu próbach ruszył i wskakiwał w tryb awaryjny. Po wykasowaniu błędów na kompie skrzynka działa ale się dusi , dziwnie szybko zmienia biegi i zbytnio nie reaguje na gaz . Na kompie pokazał błąd ABS i czujnika obrotów ...terkotanie też słyszę jak u Ciebie , przepływka również jak u Ciebie ...ciekawy jestem skąd ten odgłos i czym to jest spowodowane , bo wcześniej tego nie było słychać.
  3. tomaha38 odpowiedział(a) na tomaha38 temat w E34
    No i problem rozwiązany. Pierwsza wizyta w warsztacie zajmującym się naprawami ASB...diagnoza: uszkodzony konwerter i kosze. Naprawa 3500 w górę:) Jako że, Pan wydał mi się lekko niewiarygodny postanowiłem pojechać na kompa. Gość podszedł , odpalił kompa- podłączenie , chwila niepewności ...same errory. Uszkodzony czujnik obrotów, skasował błędy i jazda...skrzynia chodzi trzeci dzień bez problemów, diagnoza - 90% za mało oleju w skrzyni. Odetchnąłem z ulgą ...koszt 40 zł plus ewentualna wymiana oleju :)
  4. tomaha38 odpowiedział(a) na Adekosek temat w E34
    albo masz zapowietrzony układ ...miałem podobnie , walka z wymianą termostatu a się okazało że gdzieś się sączył płyn i brakowało koło 4 litrów .
  5. tomaha38 opublikował(a) temat w E34
    Witam wszystkich Mam problem z ASB . Jest to 520 Vanos z 94 r. Dzisiaj rano odpaliłem auto i nie chciało ruszyć ani do przodu ani do tyłu. Po ponownym włączeniu ruszył, ale dziwnie zaczął zmieniać biegi by po 500m wejść w tryb awaryjny. Stawałem co pewien czas , odpalałem na zimowym i na sporcie i akcja taka sama ...500 m tryb awaryjny. Rozłączyłem aku , klemy spiąłem kablem klucz w stacyjkę 20 min czekania odpaliłem , auto pięknie zmieniało biegi ( wcześniej było szarpnięcie z 2-3 bieg). Przejechałem z kilometr wchodzę w zakręt 90 stopni i tryb awaryjny ....nie mam pojęcia o co chodzi, padła skrzynia , sterownik czy może za mało oleju ?? Bardzo proszę o pomoc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.