witam wszystkich miłośników bmw :norty: koledzy chciałbym założyc instalacjie gazową do mojej bumki e46 coupe 318. 2.0 silnik 143km. z niekórych opowieści słyszałem że gaz do bmw to nie zabardzo :( :( co sądzicie na ten temat :?: :?:
no chodziło mi o te tansze ksenony jak powyżej kolega wspomniał :D :D może uda sie wychaczyc jakies tansze lampy na allegro :norty: dzieki koledzy za podpowiedz :cool2: wychaczyc :arrow: wyhaczyc
Witam!! Po wlączeniu nawiewu wydobywają sie jakies chałasy z pod pszedniej szyby!! najbardziej słychac to podczas postoju i gdy nawiew jest ustawiony na najmniejszym!! jest to strasznie denerwujące podczas postoju! i jeszcze do tego nawiew nie rowno chodzi!! powod?? chalasy :arrow: halasy
połknoł caly olej z silnika i wydal rurą!! i w dodatku strasznie kopci!! powod?
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.