-
instalacjia gazowa e46 coupe
nawet nie wiem czy mam jakis valvetronic :!: :!: w dowodzie rejstracyjnym nic takiego nie pisze :!: pierwszy raz slysze koledzy naprawde :duh: :duh:
-
instalacjia gazowa e46 coupe
witam wszystkich miłośników bmw :norty: koledzy chciałbym założyc instalacjie gazową do mojej bumki e46 coupe 318. 2.0 silnik 143km. z niekórych opowieści słyszałem że gaz do bmw to nie zabardzo :( :( co sądzicie na ten temat :?: :?:
-
318i xenon - mogę założyć?
no chodziło mi o te tansze ksenony jak powyżej kolega wspomniał :D :D może uda sie wychaczyc jakies tansze lampy na allegro :norty: dzieki koledzy za podpowiedz :cool2: wychaczyc :arrow: wyhaczyc
-
318i xenon - mogę założyć?
witam wszystkich. chciałbym sie dowiedziec czy do mojej bumki e46 moge założyc swiatla xenonowe :?: żarowki mam H7 i zwykłe lampy :!:
-
felgi
bo słyszałem że na oponke 255/35/18 trzeba miec felge 8.5''!!!!!
-
felgi
Witam!! kupiłem felgi do mojej bryki 18'' i chyba są 8'' czy da rade założyc oponke na nią 255/35/18???
-
bmw e46 coupe
może lepiej silnik inny kupic niż naprawiac ten?
- bmw e46 coupe
-
hałasy w nawiewie bmw e46 coupe
Witam!! Po wlączeniu nawiewu wydobywają sie jakies chałasy z pod pszedniej szyby!! najbardziej słychac to podczas postoju i gdy nawiew jest ustawiony na najmniejszym!! jest to strasznie denerwujące podczas postoju! i jeszcze do tego nawiew nie rowno chodzi!! powod?? chalasy :arrow: halasy
-
bmw e46 coupe
połknoł caly olej z silnika i wydal rurą!! i w dodatku strasznie kopci!! powod?