Chciałbym bardzo podziękować za info dotyczące mojego przypadku . podwyższone obroty oscylują w granicy + - 950 , podczas jazdy na jałowym biegu.Po zatrzymaniu się i wciśnięcia hamulca obroty powoli dochodzą do normy(750)
Jeżeli chodzi o czas pracy silnika na podwyższonych obrotach to utrzymują się nawet ,gdy silnik ma temperaturę dochodzącą prawie do połowy natomiast latem przy tym wskazaniu temperatury obroty były ok.
Posiadam E-46 318d 2002 jest to pierwsza zima mojej eksploatacji i pojawił się problem typu podwyższonych obrotów.Mam odczucie że temperatura powietrza odgrywa tu zasadniczą rolę . Auto po maksymalnym nagrzaniu wraca do normalnej pracy.Czy jest to możliwe żeby ssanie działało aż tak długo? Proszę o wsparcie w tej sprawie.
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.