Witam, kontrolki z hamulcow zgasły i narazie nic sie nie dzieje, dziwnego. Rozkreciem dzisiaj liczniki ( Wedlug Waszych rad. Za pierwszym razem mialem liczniki w rece po ok 5-10 minut bylo by szybciej ale nie wiedzialem jak sie pozbyc wtyczek :P) zkrecilem z powrotem i zobaczymy czy cos sie bedzie działo, w dyfrze nie grzebalem bo czujnik mocno siedzi a nie chce go rozwalic bo narazie niema kasy na New Ale pojawilo sie cos innego tamte usterki zniknely a teraz za to moja bunia jest na gaz sekwencja, jak wylaczam zaplon to mi brzeczyk z rezerwy buczy a gaz jest,... Co to może być