Załóż te i napewno będziesz zadowolony.. http://allegro.pl/item1166269359_lacznik_stabilizatora_przod_bmw_e39_lemforder.html Co do wymiany, jeśli sam coś potrafisz zrobić to nie będzie duża filozofia.. Unieś auto, zdejmij koło i lewarkiem unieś wahacz tak by nie był napężony łącznik.. Powoli odkręcaj śruby by czuć czy jeszcze nie pracuje.. Potem załóż nowy, dokręć w tej pozycji i gotowe..