A ja mam takie pytanie czytając inne posty widzę że sadza dochodzi do 30g i więcej i wtedy startuje wypalanie u mnie dochodzi maks do 12g i po wypaleniu startuje od 4g popiół jest na poziomie 4g wypala się po przejechaniu około 300 km
Witam A jak uruchomic w E46 320D 98r mecze sie i nic nie wychodzi.Czy komus udalo sie uruchomic w tym modelu Pozdrawiam
269 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.