Witam Zalozenie czunika obizylo spalanie. Przyklad: Wymienilem przewody i nie podlaczylem czujnika bo nie wchodzil na nowy kabel, wogle go odlaczylem . Spalanie. Na na 56 l gazu zrobilem UWAGA 221 km. 25l na 100km Szok. W sobote zalozyl mi koles kabel oj chyba z godzine sie meczylismy ale dalismy rade spalanie wrocilo do normy 12l po miescie na 100 km.
21 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.