Witam wszystkich, Zmieniłem niedawno samochód z e46 320d na e46 320d ;) 150 KM I obecnie mam wielki problem wyskakuje mi korek wlewu oleju i cały silnik jest zabryzgany olejem. :mad2: Sytuacja ma miejsce gdy jade na małych dystanasach na zimnym silniku. Samochód od kilku dni jest w warsztacie i mechanik nie może dojść co jest nie tak. Wymienione zostały wszystkie filtry oraz olej, ODMA została sprawdzona i oczyszczona. Wszystko wygląda na sprawne a ty taki problem. Bardzo prsze o pomoc jeżeli ktoś ma akiś pomysł co to może być. :cry2: