ponownie witam poszukuję jakiegoś garaży na wynajem okolice Białołęki w Warszawie wiecie lubię sobie po dokręcać śrubki , na poważnie chodzi mi oto aby można było sobie co nieco ponaprawiać. a tak wogule to fajnie by było się czasami spotkać w garażu z innymi użytkownikami BMW po doradzać pomóc sobie na wzajem a później wyjechać sobie na rundkę honorową na miasto. taki klubik co wy nato???