Skocz do zawartości

PrzemoKNZ

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PrzemoKNZ

  1. On mowil ze ktos tam chyba coś na nity zrobil i ze sie dlatego nie da wymienic swozni tylko całe wachacze. a ja odkąd kupilem fure to nic w zawieszeniu ani w ukl. kierowniczym nie wymienialem. musze jutro looknąć jak to wygląda i czy są te niby nity bo sie wtedy nie przyjrzałem.
  2. no wiem tych wachaczy za 108zł nie mialem zamiaru kupować widzialem na allegro za 200zł marki HART takie by sie nadawały?? Niewiem właśnie czy w tym wachaczu nie mam tego gniazda rozwalonego bo gosciu z diagnostyki mowil ze tam coś chyba na nity jest musze zobaczyć sam. jak wszystko bedzie git to co doradzacie? Dobre swożnie kupic czy całe te wachacze?
  3. no wlasnie nie mam dostepu do prasy wiec wymienie całe wachacze, widzialem wlasnie ze nie są drogie. :mrgreen: wydaje mi sie ze sam dam rade to zrobic a puzniej na zbiezność skocze nie wiecie ile taka zbieznosc kosztuje?
  4. Mam alusy ale To nie od tego. to wszystko przez te części co mają luzy musze to na gwałt wymienić bo ten jeden sworzeń jest tak rozklekotany jakby miał sie rozpaść to samo z łącznikami stabilizatora :mrgreen:
  5. hehe Noi właśnie mam dylemat co robić :mrgreen: ale chyba kupie jednak całe wachacze żeby to wszystko miało ręce i nogi:p
  6. Dzieki panowie za rady. Byłem dzisiaj na diagnostyce I gościu mi pokazał co jest grane do wymiany są drążki łączniki stabilizatora i swożnie wachaczy Zewnerzne tylko teraz pytanie: bo gosciu powiedział ze samych swożni nie wymienie i musze całe wachacze kupić czy to prawda??
  7. Witam mam mały problem I potrzebuje pomocy. Coś mi stuka w przednim zawieszeniu nawet jak jade po małych dziurach czy nawet jak przejezdzam po koleinie :evil: czy mogą to być końcówki drążków?? i jeszcze jedno. jak jade ok 120km/h to przednie koła drżą i jakby podskakują nad ziemią. takie to sprawia wrażenie. Doradzcie coś co to moze być i co mozna z tym zrobić. Nie chce jechać do zadnych mechaników bo trafiam na samych partaczy którzy sie niby znają. a Nie mam zbytnio funduszy na dobry serwis. kto pomoze?? :mrgreen:
  8. PrzemoKNZ odpowiedział(a) na mortas temat w E36
    .
  9. PrzemoKNZ odpowiedział(a) na KostekKnz temat w E36
    Moze to tez Być wina Stacyjki. Ja miałem podobne objawy i gdzies w stacyjce mi sie zwarcie robiło. :mrgreen:
  10. Witam! Co może być przyczyną nie działających stopni nawiewu? Nawiew działa tylko na tym najwyższym stopniu[4] a na innych nie chce wiać. Jest to troche upierdliwe!! :evil: Czy mial ktos moze taki problem??? _______ Użyj wyszukiwarki, było setki razy, jest nawet w dziale Zrób to sam. Zamykam [mattiss]

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.