Treść opublikowana przez Pakito
-
E90 320d VIN: WBAVG91090A346642
Pakito odpowiedział(a) na zawiszowiec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, to jest kierownica sport. Auto wyjściowo ma 177KM, ale w VIN masz S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy - czyli auto ma zredukowaną moc na te 163KM
-
e46 330xiT PF08641
Pakito odpowiedział(a) na Salwiusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSporo musi jeździć, w październiku 160k km: klik klik, a w grudniu już 280k km: klik klik
-
E39 WBADS11060GZ67779 Świętochłowice
Pakito odpowiedział(a) na ARUS1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTypowy handlarz - wolontariusz. Pełno ich na allegro i otomoto :mrgreen:
-
E91 320d Wawa KY22747
Pakito odpowiedział(a) na mariokon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda ciekawie. Co najmniej wart oględzin. Z maksymalnym wyposażeniem to lekka przesada, ale jest i tak bardzo dobrze: Rozkodowany VIN:
-
E90 320d Wrocław PY60717
Pakito odpowiedział(a) na mariokon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@mariokon poszło PW. Pamiętaj też, że wysoka cena nie jest gwarantem stanu auta!
-
E90 320d Wrocław PY60717
Pakito odpowiedział(a) na mariokon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest warte tyle ile zapłaci za nie kupujący. Akurat ta w czerwcu kosztowała 45tys PLN (sprzedający niżej nie chciał zejść) i była tylko na felgach letnich. Teraz spokojnie pójdzie za te 43tys PLN i do tego masz zimowe koła. Wg mnie ta cena jest dobra, pamiętaj dobre auto musi kosztować!
-
E39 WBADS11060GZ67779 Świętochłowice
Pakito odpowiedział(a) na ARUS1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW danych ogłoszenia Przebieg(km): 247tys , drobnym maczkiem jest UWAGA PRZEBIEG 267tys A jaki jest rzeczywisty?
-
E90 320d Wrocław PY60717
Pakito odpowiedział(a) na mariokon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzemu sprzedaje, skoro ma to auto niecałe pół roku??? Skąd to wiem, oglądałem to auto jak było na sprzedaż w czerwcu tego roku. Chciałem wziąć do ASO, ale poprzedni właściciel przed wizytą ją sprzedał komu innemu. Tu masz link do tematu viewtopic.php?f=44&t=219592 Na przyszłość: zanim założysz temat poszukaj czy auto już nie było omawiane.
-
e90 bialystok WBAVC31050VC37115
Pakito odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa cena 34k pln to brutto czy netto?? Przy cenie jest że brutto, natomiast w treści ogłoszenia cena + 23% VAT - czyli ponad 40k pln???
-
e90 bialystok WBAVC31050VC37115
Pakito odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopieram powyższe. Wypytaj tylko w czym był problem. Wizyta u "szpeca" też wskazana, o ile będziesz zainteresowany zakupem. EDIT: przebieg nigdzie nie jest potwierdzony, po prostu takie było wtedy wskazanie licznika. W eskpertyzie jest: Dokumenty pojazdu Podczas oględzin nie przedstawiono do wglądu książki serwisowej pojazdu
-
e90 bialystok WBAVC31050VC37115
Pakito odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 2011 roku auto było wystawione na licytacji: Ekspertyza Ocena stanu Kosztorys napraw Śmietnik za fotelem pasażera bezcenny. Ogólnie to za ciekawie nie było... edit: Czytelniejsze rozkodowanie:
-
E61 520d Oświęcim 2009r C022864
Pakito odpowiedział(a) na Vale46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg VIN to auto ma prawidłową moc:
-
BMW 118D E87 M-PAKIET 2006R z Kołczewa WBAUG31080PU70410
Pakito odpowiedział(a) na Zysiu86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitamy właściciela auta :mrgreen: Jak już coś piszesz, to używaj wielkich liter i znaków interpunkcyjnych (wiesz - kropka, przecinek i takie tam), bo jak to czytam to oczy pękają.
-
e90 płock WBAPF51090A428018
Pakito odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPokazałem Tobie dwa kłamstwa handlarza na wejściu, co może być dalej nie wiadomo... Ceny podobnych aut w DE: klik klik Najtańsze odrzucam jako odpady i powiedzmy że ceny startują od 12k ojro do 14k (najdroższe odrzuciłem). Więc ile musiała kosztować ta, skoro krzyczy za nią 48900? I nie traktuj mojej wypowiedzi jako złośliwości - ja po prostu w okazje nie wierzę.
-
e90 płock WBAPF51090A428018
Pakito odpowiedział(a) na Devileyes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejna okazja z Płocka. Szukasz auta czy dobrej ceny? Pełne rokozdowanie:
-
E46 320Ci Łomianki WBABN11020JV48703
Pakito odpowiedział(a) na mikimisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmikmisz nie ma reguły. Cena jest jakimś wyznacznikiem na początek, ale dużo większe jest prawdopodobieńtwo kupienia szrota za dużę pieniądze, niż dobrej sztuki za małe.
-
E46 320Ci Łomianki WBABN11020JV48703
Pakito odpowiedział(a) na mikimisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak szukasz 320Ci to użytkownik forum BMW Syndykat wystawił taką na sprzedaż klik klik. Co prawda miejscowość wysokiego ryzyka, ale może warto się zainteresować.
-
E46 WBABN11040JV51635
Pakito odpowiedział(a) na grzeslaw47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObserwuj forumową giełdę, czasem zdarzają się dobre sztuki.
-
E46 WBABN11040JV51635
Pakito odpowiedział(a) na grzeslaw47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukasz konkretnie e46 coupe czy dopuszczasz też sedany? I jakie silniki Cię interesują?
-
E46 WBABN11040JV51635
Pakito odpowiedział(a) na grzeslaw47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko, wg mnie, ten cały lift nie został zrobiony z chęci poprawy wizualnej, tylko musiało być kuku. Prawy przedni błotnik wygląda na niedawno lakierowany, prawe drzwi mają inny odcień i od przedniej części i od tylnej ( i raczej nie jest to kwestia foto).
-
E46 WBABN11040JV51635
Pakito odpowiedział(a) na grzeslaw47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzód zrobione na polift, a tył już nie. Listwy środkowe nie zgadzają się z bocznymi. Ten niby Mpak dokładany - z VIN nie wynika. Coś kiepsko porównywałeś to wyposażenie z VIN. A przód to chyba Stevie Wonder składał... W 2010 roku miała jeszcze "prawidłowy" przód: klik klik Rozkodowany VIN:
-
BMW e91 320d vin: WBAVU51040A304414
Pakito odpowiedział(a) na kubbos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli, wszystko to co pisze sprzedający, jest prawdą to cena jest wręcz promocyjna. Warto się zaintersować i zweryfikować podawane informacje o aucie.
-
E90 320d Pińczów VIN:WBAVC31050VB75053
Pakito odpowiedział(a) na wedkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPPGG jakbyś teraz sprzedawał swoje e46 to ile byś za nie chciał? Tylko pamiętaj: za miesiąć będzie miała rocznikowo 10 lat i jest generację starsza od omawianej :!:
-
E90 320d Pińczów VIN:WBAVC31050VB75053
Pakito odpowiedział(a) na wedkaa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa samochód też bym tyle nie dał, ale za BMW tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: EDIT: Coś ta temat auta. Kolego wedkaa nie denerwuj się, że tak piszą o tym aucie (mam na myśli cenę). Sam już tu trochę jestem i kilku napaleńców było co nie słuchali argumentów, a potem albo byli bywalcami działów z pomocą albo ich auta lądowały po miesiącu w ogłoszeniu (szczególnie zapadł mi w pamięć przypadek 540i, które na pożegnanie właściciel pogłaskał i coś tam jej po cichu powiedział). Cena zazwyczaj z czegoś wynika i zawsze daje jakiś pogląd na początek - rzadko jest tak że kupisz dobre auto za niską cenę, natomiast kupić szrota za dużą cenę też nie sztuka. Co do tego auta to przy tym przebiegu powinieneś zapytać o: - turbinę (jej żywot to tak średnio 160tkm) - dpf (przy ~170tkm komputer nakazuje jej kontrolę) - dwumasę Wszystkie powyższe rzeczy o ile nie są w należytym stanie powodują odczuwalne koszty. Oczywiście zależy to też gdzie się to robi (ASO/warsztat niezależny). Po samych fotach ciężko cokolwiek zauważyć - bardziej nadają się do forumowej galerii niż do oceny. Ja widzę pęknięty zdrerzak i brak dekielka na jednej z felg. Brakuje mi fotek silnika i siedzenia kierowcy. Co do telefonu do ASO, spróbuj w innym się coś wywiedzieć - może coś będzie o ile krakowski dealer wrzucał dane do bazy ogólnej. I mniej nerw :cool2:
-
116i E87 VIN : WBAUF11050PT91025
Pakito odpowiedział(a) na borynio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW październiku stała za 29900pln klik klik