witam od niedawna jestem wlascicielem bmw x5 3.0d 2006 rok. ostatnio zauwazylem, ze podczas jazdy kiedy silnik ma okolo 2000 obr cos jakby wpadalo w rezonans i zaczyna sie wydawac dziwny huczacy dźwięk i lekko odczuwalne wibracje, zwlaszcza pod podloga kierowcy i pasazera. Trwa to do czasu az automatycznie bieg zmieni sie na nizszy, badz jesli przekrocze 2500 obr. na biegu neutralnym, kiedy chodzi sam silnik bez napedu, zjawisko to nie wystepuje. skrzynia chodzi bez zastrzezen. serwis nic nie moze znalesc. jakies porady? dzieki za pomoc, pozdrawiam