Treść opublikowana przez fungous
-
Webasto F10
Pilot nie jest w komplecie. Przynajmniej ją nie dostałem. Można go dokupić osobno. sent from my android
-
Zakup używanego F10 od dealera
Czy mogę jakoś sam sprawdzić czy i jaki mam pakiet serwisowy? :-) sent from my android
-
Dakota cynamon i kolor rolety bagażnika
Dziękuję za info sent from my android
-
Dakota cynamon i kolor rolety bagażnika
Witam Mając tapicerke cynamon roleta jest też cynamon czy czarna ? sent from my android
-
Zakup używanego F10 od dealera
Ja kupowałem auto używane od brokera i nie znam się na tym nie wiem czy to jest PS czy zwykła uzywka ? Właśnie broker poinformował mnie o braku możliwości przedłużenia gwarancji bo auto nie ma jeszcze roku i lipa. Dopiero kupując ponad roczne można przedłużać. W sumie bez sensu ale chce jeszcze zgłębić temat u jakiegoś dealera w pl lub de bo mam blisko. sent from my android
-
Zakup używanego F10 od dealera
Ok dzięki za info Będę męczył kogo trzeba w takim razie :-) sent from my android
-
Zakup używanego F10 od dealera
Auto z marca 2013 w chwili zakupu miało 8 miesięcy i właśnie nic nie dostałem. Tylko mam normalną gwarancję do marca 2015. Nie mogę jej już przedłużyć ??? sent from my android
-
[F11] pilot do ogrzewania postojowego
Witam Kupiłem auto z ogrzewaniem (webasto ?) Uruchamiać to mogę jedynie lokalnie z iDrive. Czy ktoś orientuje się czy mogę do tego kupić pilot i jaki byłby to koszt ? Z góry dziękuję sent from my android
-
Zakup używanego F10 od dealera
Witam Pytanie z innej beczki ale też w temacie zakupu używanego w Pm Kupując auto które ma mniej niż rok czy mogę dokupić dodatkową gwarancję producenta ? Wysłane z mojego GT-I9505G przy użyciu Tapatalka
-
F11 klapa automatyczna
Ok, jak tego dokonać ? Próbowałem przytrzymać dłużej, klikać itd... nie działa mi to chyba seryjnie Wysłane z mojego GT-I9505G przy użyciu Tapatalka
-
F11 klapa automatyczna
Witam Czy jest możliwość zamknąć klapę z przycisku w aucie albo z pilota ? Wysłane z mojego GT-I9505G przy użyciu Tapatalka
-
kola zimowe do F11 xdrive
to jest dobra kolo szczecina takze troche inny rejon... mmw moglbys mi podac jakies konkretne namiary na tych ludzi ?
-
kola zimowe do F11 xdrive
witam auto odbieram na letnich oponach w styczniu i chce odrazu kupic zimowki czy ktos moglby mi napisac jakich felg i opon mam szukac ? jakie sa rozstawy, ET, itd ? czy w Xdrive jest inaczej niz FWD ?
-
safe bag ?
witam czy ktos widzial takie cos albo podobne w polsce http://www.roofbox.co.uk/safe-bag/safebag-fit.php odrazu mowie ze chodzi mi o zabezpieczenie bagaznika w kombi
-
F10 polfitowe - jak najszybciej rozpoznać?
No i kierunkowskazy w lusterkach :-) sent from my android
-
F10 polfitowe - jak najszybciej rozpoznać?
http://f10.5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=829336&d=1362979052
-
eksploatacja X5 3.0D vs 3.5D
lalamido: dzieki za odp, rozumiem ze to splania to 100% jazda po miescie ?
-
eksploatacja X5 3.0D vs 3.5D
tarcze raz a klocki dwa razy w roku ? wychodziloby ze co 20 tys klocki ? a jak ze spalaniem ? czy wersji biturbo przy tym samym stylu jazdy spali wiecej/mniej ?
-
eksploatacja X5 3.0D vs 3.5D
witam wszystkich serdecznie przymierzam sie do zakupu nowej ub rocznej X5 z pewnoscia z dieslem. zeby nie szalec za mocno z kasa na pierwszy ogien bralem pod uwage jedynie 3.0D ale ostatnio zwrocilem uwage ze roznica przy zakupie nie jest dosc znaczna porownujac z wersja biturbo. pytanie zatem powstaje nastepujace, czy exploatacja wersji biturbo bedzie znacznie drozsza ? spalanie chyba takie samo lub moze i mniejsze. ale z racji wiekszych osiagow pewnie zastosowana inne podzespoly, wiec wymiana klockow hamulcowych, olej itd. jak to wyglada w praktyce ? czy ktos moze mi doradzic ? znajomy odradzal mi wersje biturbo twierdzac ze koszty mnie zjedza. robie rocznie okolo 45tys a autkiem zamierzam pojezdzic przynajmnniej 5 lat. z gory dzieki za wszelkie sugestie !