-
316i/318 warkot silnika przy odpalaniu
Witam . Podgrzeje troszkę kotleta . Panowie pamieta ktoś w którą stronę ten zaworek jest włożony ?? wymieniałem na szybko te oringi trochę zaczęło padać, niestety prace pod chmurką i nie zerknołem czy spręzynka do filtra czy do bloku . Ma ktos info na ten temat ? na OE stronie tego nie widac dokładnie niby spręzynka do filterka .
-
[E46] Zmiana przełącznika kierunkowskazów na przeł. do BC
Bc Aktywowane w zakładzie specjalizującym się naprawą BMW kosztowało mnie to 100 pln :)
-
[E46] Zmiana przełącznika kierunkowskazów na przeł. do BC
Witam Jest Ktoś w okolicach cz-wa kto zmieni softa ?? mam manetke wszystko zamontowane tylko nie posiadam kabelka do programowania buni.
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
Panowie pomierzyl by ktos te opory i waciki jakie sie odlkadaja na opornic w e 36 z klima reczna takie zielono białe ustroistwo albo zapytac na szrocie czy tam u was nie ma w poblizu ? prosim
-
Obrotomierz 7 tys a vanos
hmmm czyżby w orginale moje e 36 mialo 2,0 ale bez vanosa?? albo 4 cylinderki ?? nie no odciecie jest bo obrotomierz się przekręci ale odcina go pod koniec kolo spalania 5 litrów hehe :D
-
Obrotomierz 7 tys a vanos
Witam mam e 36 320i vanos obrotomierz w tej budzie do 7 tysięcy a kreci mi się o wiele wyżej tak że skazówka wchodzi na ekonomizer ?? dlaczego tak jest ??
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
Nio ja tez sie przypominam dalej nie mam tego opornika dmuchawy i nie ma gdzie go dostac. wiec co z tym można zrobic ??
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
a co z moimi oporami itd pomoże ktoś w końcu ??
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
no smiga smiga na 4 tym biegu jak tralala tylko uciążliwe non toper na 4 bo hałasuje :( no i zima się będzie zbliżać wiec ciepełko by też się przydało.
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
Witam :) widzę ze nikomu się nie chcę pomierzyć tego ustrojstwa. Może ma ktoś jakiś szrocik u siebie w mieście co by mieli taka opornice ?? w obrębie cz-wa nie ma :(
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
Tak napięcie się pojawia w zależności od biegu dmuchawy. opornica nie ma żadnego przejścia :( tak jakby wszystkie segmenty były uszkodzone. I mam taka gorącą prośbę chciałoby się komuś pomierzyć poszczególne opory na pinach tej opornicy, to coś bym sam stworzył :) Pozdrawiam
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
mostkowałem go na krótko za pomocą śrubokręta i nic to nie dawało zero oznak życia. szkoda mi tyle kaski wydać na nowa no ale cóż trzeba będzie. a może ma ktoś coś takiego na zbyciu ??
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
w tym problem ze u mnie nie ma jeża jest ceramiczna opornica taka zielonkawa cala zalana ceramika nie ma co tam naprawić podejrzewam ze tylko nowa mnie ratuje w serwisie 400pln :/ myślę nad zastosowaniem płynnej regulacji mocy może ktoś już coś takiego zmontował ??
-
E36 - Dmuchawa nie reaguje na zmiane siły nadmuchu
Witam podłączam się do tematu mam klimę manualna na pokrętła padła mi ta opornica jest taka zielona i nie mogę jej nigdzie dostać :( :( zamieniał to ktoś jakimś innym ustrojstwem ??