Treść opublikowana przez Wierzba_
-
Tylni naped zima
a w 3miescie nawet nie pruszy, moze jestem dziwny ale bym chcial zeby sypnelo ostro:D jak zima to zima, po 2 kupilem do quada dolaczany plug i najwyzej przesiade sie na niego:DD:
-
Parowanie lamp przednich w modelu E91
a mocno wam paruja? mio czasem i tylko troszke
-
Parowanie lamp przednich w modelu E91
mi sie to tez czasem zdaza, pytalem w serwisie bo nigdy nie uderzone ani nic i mi powiedzieli ze ten typ tak ma...
-
DPF
powiedzcie mi a po czym poznac ze sie wypala, bo ja jeszcze nie zauwazylem np podczas uzytkowania
-
blokada ukladu kierowniczego
jest to mozliwe, czy normalne to nie wiem, lepiej sprawdzic jak ma gwarancje byle sie nie powtorzylo i bedzie ok
-
blokada ukladu kierowniczego
sprawdz akumulator, mozliwe ze jest troche slaby i elektr blokada keirownicy nie odpuszcza
-
chiptuning w 3miescie i okolicach do e90 320d
Witam, mysle nad chipem w swojej becie, na poczatek zastanawialem sie nad kreatorem mocy w warszawie ale widze pare firm w 3miescie i okolicach , mial ktos moze kontakt z V tech pomorze w kosakowie, albo tune-up? bo opinie sa rozne, z jednej fajnie jak jest niedaleko jak by jakas poprawka miala byc ale z 2 strony lepiej do dobrego warsztatu, co byscie polecili?
-
wie ktos gdzie mozna dostac takie klucze?
Jest dosc spora takze raczej ciezko po 2 tak jej porzadnie bym niedokrecil i wole nie ryzykowac
-
wie ktos gdzie mozna dostac takie klucze?
to nie torx, nie znalazlem zdjecia dlatego wstawilem tak, klucz wyglada powiedzmy jak od gory i od dolu wklesłe O. pierwszy raz taka śrubę widze od gory jak by patrzec to powiedzmy cos takiego http://img183.imageshack.us/img183/8530/beztytuucx.jpg
-
wie ktos gdzie mozna dostac takie klucze?
poszukuje kluczy do sruby nr 9 http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=72_0551&hg=72&fg=05 to taka jak ta trzymajaca napinacz pasa z tylu, nigdzie nie ma takich kluczy, wie ktos moze gdzie mozna je dostac, moze przynajmniej jak sie nazywaja?
-
montaz tempomatu
coprawda e90 ale tempomat pewnie taki sam, i u mnie tez jest ekonomiczniejsze chyba ze mam ostawione na 100 i wlaczam przy 40 to szybko dodaje gazu, i jak czesto to bym robil to moze i wiecej ale jak w trasie zapne tempomat to jest ekonomicznie
-
Poduszki nie wystrzeliły!!JAk sprawdzić aktywność w Inpa.
mozesz przyblizyc temat tej crash dasty? mozna sprawdzic gdzies cczy kiedys byl dzwon? dobrze rozumiem?
-
E90 320 D Czy i jaki uszlachetniacz do paliwa lejecie?
ja staram sie lac na markowych stacjach, nie zadne noname za 'okazyjna' cene, jak jestem u siebie to mam poprostu 2 stacje czy 3 gdzie sprawdzone mam ze paliwo jest ok (shell, BP, czasem Statoil) a w trasie no to no risk no fun ale tylko na takich stacjach, np nie tankuje na lotosie, nie ufam wogole tej stacji, mam 2 zanjomych co sobie zajechali samochody po tankowaniu na lotosie (i to nie tej samej stacji).
-
E90 320 D Czy i jaki uszlachetniacz do paliwa lejecie?
ja dodatkow z butelki nie leje, nie mam do nich zaufania jakos, ale raz na jakis czas v power diesel i silnik na nim bardziej miekko chodzi na 100%
-
[e9x] jakie wycieraczki
mysle ze szalu nie bedzie:d to pewnie tak jak by zostac przy starych wycieraczkach:D:d
-
[e9x] jakie wycieraczki
Sprawdzilem na opakowaniu i ori wycieraczki to bosch na 100%
-
[e9x] jakie wycieraczki
tez mnie to zastanawia, bo cchialem valeo kupic ale skoro to to samo juz w sumie to zobacze te:D
-
[e9x] jakie wycieraczki
costam mam chyba:d dzieki za rady, sprawde pozniej co to za wycieraczki sa ori, moze bedzie znaczek jakis, bo bez rewelacji sa naprawde
-
[e9x] jakie wycieraczki
to przetestuje:d wlasnie o nich czytam i to wychodzi ze to jest w sumie valeo?! znaczy ta sama linia produkcyjna tu pisza, i widze ze w intercarsie maja, bo na allegro np brak (jednak sa pod nazwa visioflex)
-
[e9x] jakie wycieraczki
z tym boschem to nie jest tak ze ori to tez bosch? bo jak tak to jak dla mnie bez rewelki wlasnie
-
[e9x] jakie wycieraczki
sluchajcie jakie wycieraczki uzywacie? ja ostatnie 2 komplety mialem ori bmw ale strasznie szybko zaczynaja sie zuzywac wiec chce kupic cos innego, myslalem nad valeo silencio albo bosch ale bosch to chyba ori bmw czy nie? co polecacie?
-
Aktualizacja plików NCS Expert
jak by ktos te pliki na nowo wstawil bym byl wdzieczny bo pisze ze usuniete
-
[e90] NCS - jaka wersja ?
tez podpinam sie pod prosbe, opisal by ktos jak sie podpiac,dal link do potrzebnych plikow?
-
Czy V-power GTL ma przewagę nad Ultimate,Verva itp ON
powiem ci tak, jezdzilem na vpowierze i byla roznica naprawde (ciszej chodzil i lepiej sie zbieral troche, ale troche wiecej palil) ale potem cena skoczyla i moim zdaniem poprostu sie nie oplaca, starczy paliwo z dobrej stacji. A co do sprowadzania to kiedys rozmawialem z czlowiekiem zajmujacym sie zawodowo paliwami i w polsce na wszystkich stacjach w sumie paliwo jest z jednego zrodla, jedynie wlasnie vpower racing i vpower gtl i jakies paliwo chyba ze statoil to lepsze jest sprowadzane,
-
e90 2.0d jaki dźwięk turbiny w środku auta???
tylko jesli auto ma dpf to z dymieniem moze byc problem zeby zaobserwowac w sumie chyba, choc glowy nie dam